Find x china versiyon Türkçe dil desteği ve color os 7

siyahtavsan_

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar merhaba find x çin versiyonunu aldım lakin Türkçe dil desteği yok. Yazılım rom vs birşeyler mümkün müdür ve color os 7 güncellemesi global versiyona geldi çin versiyonuna ne zaman gelir bilgi mevcut mudur? Yardımcı olursanız sevinirim

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Forumdaki root işlemi ve uygun rom ile yapma imkanınız olabilir ancak teknik detayları bilemiyorum.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba find x çin versiyonunu aldım lakin Türkçe dil desteği yok. Yazılım rom vs birşeyler mümkün müdür ve color os 7 güncellemesi global versiyona geldi çin versiyonuna ne zaman gelir bilgi mevcut mudur? Yardımcı olursanız sevinirim
Sorununuz hâlâ devam ediyor mu bilmiyorum ama opponun sitesinde global bir güncelleme buldum telefon seri numarası uyuyor ise deneyebilirsiniz ama detayları ben de bilmiyorum ama takıldığınız noktaları söylerseniz cevabını bulurum.

siyahtavsan_

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Sorununuz hâlâ devam ediyor mu bilmiyorum ama opponun sitesinde global bir güncelleme buldum telefon seri numarası uyuyor ise deneyebilirsiniz ama detayları ben de bilmiyorum ama takıldığınız noktaları söylerseniz cevabını bulurum.

Evet sorun aynen devam ediyor bu telefon çin versiyonu. Global versiyonlarda var. Lakin global güncelleme yapmak mümkünmdür

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet sorun aynen devam ediyor bu telefon çin versiyonu. Global versiyonlarda var. Lakin global güncelleme yapmak mümkünmdür
Versiyon numaranızı kontrol edebilir misiniz güncelleme bölümünden.
Version No.: CPH1871EX_11 bununla uyuyorsa evet yapabilirsiniz uymuyor ise başka çözümlere bakalım.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Güncellemeler ilk olarak zaten Çin'e geliyor. ColorOS 7 sürümünü kullanıyorsunuz. Global'deki sürüm numaraları Çin'den her zaman farklıdır.

siyahtavsan_

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Güncellemeler ilk olarak zaten Çin'e geliyor. ColorOS 7 sürümünü kullanıyorsunuz. Global'deki sürüm numaraları Çin'den her zaman farklıdır.

Hocam konuyu ilk açtığımda color os 7 yi bekledim evet şuan onunla ilgili bir durum söz konusu değil. Sorunum sadece çin versiyonunun Türkçe dil desteği var mı ya da globale çevirebilir miyiz