Yardım Find x7 ultra Türkce yapma sorunu

muradsedat

Taze Üye
Üye
Cihaz
Find X2 Pro
Arkadaşlar merhaba

Yakın zamanda find x7 ultra aldım yurtdışı malum

İngilizce kurulum yaptım sonra bir forumda bulduğum yöntem ile bir kısmını turkce yaptım ama coğu hala ingilizce.

yöntemi paylaşan arkadaşın linki patlamış o yüzden devam edemedim. yöntemi aşağıda paylaşıyorum.

Ayarlar mesajlar gibi kısımları Türkçe'ye çevirmek için gerekli dosyalar elinde olan yada bir yöntem bilen varsa paylaşabilir mi lütfen

✓Google Play'den SetEdit uygulamasını indirin.

✓System_Locales değerini bulup üzerine tıklayın, edit value butonuna basarak değerleri tr-TR şeklinde değiştirin.

✓Telefonu yeniden başlatın. Bildirim çubuğundaki yazıların Türkçe'ye döndüğünü göreceksiniz. (Ben buraya kadar yapabildim)

✓Alttaki linkten uygulamayı indirin.

✓Re-install diyip onaylayın ve işlem tamamdır.

✓Ayarlara girdiğinizde full TR olduğunu göreceksiniz, uygulamalar otomatik olarak Türkçe'ye dönüşmediyse silin ve Google Play'den tekrar kurun Türkçe olarak kurulacak

erdinçerdoğan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar merhaba

Yakın zamanda find x7 ultra aldım yurtdışı malum

İngilizce kurulum yaptım sonra bir forumda bulduğum yöntem ile bir kısmını turkce yaptım ama coğu hala ingilizce.

yöntemi paylaşan arkadaşın linki patlamış o yüzden devam edemedim. yöntemi aşağıda paylaşıyorum.

Ayarlar mesajlar gibi kısımları Türkçe'ye çevirmek için gerekli dosyalar elinde olan yada bir yöntem bilen varsa paylaşabilir mi lütfen

✓Google Play'den SetEdit uygulamasını indirin.

✓System_Locales değerini bulup üzerine tıklayın, edit value butonuna basarak değerleri tr-TR şeklinde değiştirin.

✓Telefonu yeniden başlatın. Bildirim çubuğundaki yazıların Türkçe'ye döndüğünü göreceksiniz. (Ben buraya kadar yapabildim)

✓Alttaki linkten uygulamayı indirin.

✓Re-install diyip onaylayın ve işlem tamamdır.

✓Ayarlara girdiğinizde full TR olduğunu göreceksiniz, uygulamalar otomatik olarak Türkçe'ye dönüşmediyse silin ve Google Play'den tekrar kurun Türkçe olarak ku

Son düzenleme:
Upvote 0