Yardım Fiyat

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Benim merak ettiğim bir konu var bi gazla oppo reno 4 pro aldım ancak sonradan araştırdım ve daha yüksek işlemcili telefonlar ile aynı fiyatta mesela xiaomi mi 10t aynı fiyata ancak daha iyi işlemci daha iyi kamera falan acaba oppo reno 4 pronun bu kadar pahalı olmasının nedeni nedir telefon gayet güzel ancak daha iyisinden neden pahalı acaba bilmediğim bi özelliği falanmı var?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Benim merak ettiğim bir konu var bi gazla oppo reno 4 pro aldım ancak sonradan araştırdım ve daha yüksek işlemcili telefonlar ile aynı fiyatta mesela xiaomi mi 10t aynı fiyata ancak daha iyi işlemci daha iyi kamera falan acaba oppo reno 4 pronun bu kadar pahalı olmasının nedeni nedir telefon gayet güzel ancak daha iyisinden neden pahalı acaba bilmediğim bi özelliği falanmı var?
Her markanın fiyat politikası ve stratejisi farklıdır.

Upvote 0

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Oppo marka değeri olan stabil bı cihaz mi donanım olarak daha iyibolsada oppo kalitesi kesinlikle yok artı mi 10 t kalın ve kaba bir cihaz tabi yinede tercih meselesi

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Efendim telefonun hem daha iyi ozeliklerine sahup mesela ekran genisligi sarj islemci

bide fiyat degisiyor modelden modele

Upvote 0