Çözüldü FM Radyo İçim APK

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2Z Coloros11 uyumlu FM Radyp APK'sı var mı acaba. Uyumlu APK olan arkadaşın paylaşmasını rica ediyorum.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oksalido önce ilginiz için teşekkür ederim. Yükledim yükleniyor ama çalıştırdığı zaman 1 saniye karanlık bir ekran açılıyor ve tekrar kapanıyor. Sürüm uygun değil zannedersem.
Color os 11 var sanırsam sizde o yüzden 11 uyumlu apk olursa paylasım yaparım

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
@oksilado Bey, anlamıyorum bir cihaza FM Radyo eklemek ne kadar zor olabilir? Yoksa bu markalar için lüks mü görülüyor? Kullanan olur, kullanmayan olur yine de eklemeleri gerekiyor bence.

Koskoca Xiaomi bile Redmi Note 10S, 10 Pro gibi 2021'de çıkmış cihazlarına eklemiş. Belki FM Radyo fazla kullanan olmayabilir günümüzde ama diğer markalar bunu göz önünde bulundursa bile elbet dinleyenler de vardır diyordur.

Telefona müzik indirip dinleyin diyeceksiniz zaten şuan öyle yapıyorum 60 tane müzik yüklü. Ama insan zamanla sıkılıyor isterse 100 tane yüklesin yine sıkılır. Radyoda sürekli farklı müzikler çaldığı için, bazen de frekans değiştirdiğimiz için kolay kolay sıkılmıyoruz.

Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
@oksilado Bey, anlamıyorum bir cihaza FM Radyo eklemek ne kadar zor olabilir? Yoksa bu markalar için lüks mü görülüyor? Kullanan olur, kullanmayan olur yine de eklemeleri gerekiyor bence.

Koskoca Xiaomi bile Redmi Note 10S, 10 Pro gibi 2021'de çıkmış cihazlarına eklemiş. Belki FM Radyo fazla kullanan olmayabilir günümüzde ama diğer markalar bunu göz önünde bulundursa bile elbet dinleyenler de vardır diyordur.

Telefona müzik indirip dinleyin diyeceksiniz zaten şuan öyle yapıyorum 60 tane müzik yüklü. Ama insan zamanla sıkılıyor isterse 100 tane yüklesin yine sıkılır. Radyoda sürekli farklı müzikler çaldığı için, bazen de frekans değiştirdiğimiz için kolay kolay sıkılmıyoruz.
Burada bir konu acılmıs o konu hakkında yardımcı olmaya çalısıyorum zorluk derecesi ekleme konusunda firmaların bileceği bir şey ki bunlar zamanla olusacak şeyler firmaların politikalarını bilmemiz söz konusu değil @OPPO Türkiye

Upvote 0