Çözüldü FM Radyo İçim APK

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2Z Coloros11 uyumlu FM Radyp APK'sı var mı acaba. Uyumlu APK olan arkadaşın paylaşmasını rica ediyorum.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-24-20-04-30-06_92b64b2a7aa6eb3771ed6e18d0029815.jpg
    Screenshot_2022-12-24-20-04-30-06_92b64b2a7aa6eb3771ed6e18d0029815.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 34
Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Ya arkadaş siz yazılanları okumuyor musunuz. Silindi dedik, silinmese ne diye APK arayayım kardeşim.
İnternetli radyo istiyorsanız reklamsız APK verebilirim
Mesajlar birleştirildi:

Bende yüklü değildi @Deryadeniz907
Mesajlar birleştirildi:
İlginç, aynı model telefona birine yükle birine yükleme oppo yu anlamakta güçlük çekiyorum bazen
Yok o değil ilk vermiş olduğum linkteki apk kurdunuz ya o apk sildiniz mi onu sordu

Upvote 0

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İnternetli radyo istiyorsanız reklamsız APK verebilirim
Mesajlar birleştirildi:

İlginç, aynı model telefona birine yükle birine yükleme oppo yu anlamakta güçlük çekiyorum bazen
Muhtemelen bandrol ücreti sebebiyle ithal eden şirketlerin politikasından kaynaklanıyor. Ben alırken detaylı inceleme yapmıştım ve Mediamarkt tan aldığım bu cihazımda olmadığını görünce yüklemiştim. Reset atınca silindi.

Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Muhtemelen bandrol ücreti sebebiyle ithal eden şirketlerin politikasından kaynaklanıyor. Ben alırken detaylı inceleme yapmıştım ve Mediamarkt tan aldığım bu cihazımda olmadığını görünce yüklemiştim. Reset atınca silindi.
Eşinizde uygulama ve aynı cihaz mevcut ise apk olusturup kendi cihazınıza gönderip kurulum saglayabilirsiniz şuan için elimde ki kurulum apk leri bunlar @ERCAN ARICI

Upvote 0

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Eşinizde uygulama ve aynı cihaz mevcut ise apk olusturup kendi cihazınıza gönderip kurulum saglayabilirsiniz şuan için elimde ki kurulum apk leri bunlar @ERCAN ARICI
Dosya yöneticisine girdim yüklü APK bölümünde gözükmüyor. APK nasıl oluşturulur bilmiyorum. Aynı cihaz değil onunkisi renoz benimkisi 2z ama çalışır diye düşünüyorum. Nasıl oluşturulacağını tarif ederseniz sevinirim.

Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Upvote 1
Çözüm

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Cihazınız sürümü nedir? Belki Türkiye ROM'u olmayabilir. @Elif Hanım da Reno 2Z kullanıyordu bakabilir. Olmadı OPPO ile konuşun, belki Teknik Servis'e götürmeniz gerekebilir veya reset attın derler.

Upvote 0