• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Duyuru Forumda bakım ve iyileştirme çalışmaları

asK

Türkiye'nin en büyük OPPO forumu
Yetkili
Kurucu
Admin
Mesajlar
1,290
Çözümler
15
Puanları
28,350
Forumumuzun rutin bakım ve iyileştirme çalışmaları sırasında 3 Haziran 2020 00:00-02:00 arası ve 3 Haziran 13:00-14:00 saatleri arası foruma olan bağlantılarınız kopabilir, yavaşlayabilir veya giriş yapamayabilirsiniz.

Rutin bir bakım ve iyileştirme çalışması olup yeni sunucumuza geçmeden son bakım ve sorun giderme çalışmaları yapılacaktır. Bundan sonraki günlerde artık yeni sunucumuza geçme bildirimini her an alabilirsiniz :) Ayrıca 13:00 ve 14:00 saatleri arası kesinti yaşanmayabilir zira o saatler arası gerek duyulmaz ise kapalı kalmayacak forum. Ancak kapalı olursa diye sizi bilgilendirmek istedik.

Rutin bakım sırasında yapılacak işlemler:
  1. Geçersiz üyelikler gözden geçirilecek.
  2. Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları güncellenecek(Yeni şartlar ve politikalar anında geçerli olmazsa daha sonra kullanıma sunulabilir, bununla ilgili kabul etmeniz için uyarı verilecektir size.)
  3. Yeni eklentiler için altyapılar hazırlanacak. (Müjdeyi erken vermek istemezdik ancak yüksek ihtimalle forumumuza Dark Mode(Karanlık Mod) gelecek)
  4. Reklamlar konusunda iyileştirmeler yapılacak.
  5. Reklamsız üyelik konusunda çalışmalarımız olacak.(Ücretli)
  6. Sahte e-posta hesaplarına sahip kullanıcılar mimlenecek.(Henüz bir yaptırım uygulamayacağız ancak ileride ortaya çıkacak durumlardan o üyelikler sorumlu olacak)
  7. Forum yazılımımız iyileştirilecek. (Birkaç yeni eklenti ile bunu yapmayı planlıyoruz)
  8. Forumun geliştiriciler için birbirinden farklı API anahtarları oluşturulacak. (Android uygulamamız için büyük bir adım olacak aynı zamanda)
Aklınıza gelen foruma eklenmesini istediğiniz makul bir özellik var ise lütfen bu konu altında yorum yapmaktan çekinmeyiniz.
 
Reklam

asK

Türkiye'nin en büyük OPPO forumu
Yetkili
Kurucu
Admin
Mesajlar
1,290
Çözümler
15
Puanları
28,350
4 Haziran tarihinde aynı saat yapılmak üzere ertelenmiştir.
 
Üst