Yardım Fotoğraflar silindi

T4haB

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5
Selam arkadaşlar dün WhatsAppa girdim depolama alanı ile ilgili bi uyarı vardı ona tıkladım yanlışlıkla sonra wpdeki bütün fotolar silindi ardından fotoğraflardaki şeyler silindi yaklaşık 20 GB fotoğraf video vardı ve benim için önemli şeylerdi. Fotoğraflarımı geri almak için neler yapmalıyım (Google Fotoğraf harici) yardımlarınızı bekliyorum

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Selam arkadaşlar dün WhatsAppa girdim depolama alanı ile ilgili bi uyarı vardı ona tıkladım yanlışlıkla sonra wpdeki bütün fotolar silindi ardından fotoğraflardaki şeyler silindi yaklaşık 20 GB fotoğraf video vardı ve benim için önemli şeylerdi. Fotoğraflarımı geri almak için neler yapmalıyım (Google Fotoğraf harici) yardımlarınızı bekliyorum
Dosya yöneticisinden bakarak işlemleri yapabilirsiniz

WhatsApp > Media > WhatsApp Images adımlarını izleyin. Eğer gönderdiğiniz bir resmi arıyorsanız da WhatsApp Images dosyası içerisinde yer alan Sent klasörüne göz atın. Eğer silinen fotoğraflarınızı burada bulduysanız sorun çözülmüş demektir.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
@T4haB bey Yukarıda uyguladığınız işlem işe yaramadıysa, Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği’ne gidin . Burada, WhatsApp’ta en son yedeklemenin ne zaman gerçekleştiğini ve verilerinizi ne sıklıkla yedeklemek üzere ayarladığınız gibi bilgileri göreceksiniz. Eğer resimleri son yedekleme işleminden sonra sildiyseniz, fotoğraflarınızı kurtarmak için WhatsApp’ı kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekecek.
WhatsApp’ı yeniden yüklerken, yedekten geri yükle seçeneğini kabul ettiğiniz halinde tüm mesajlarınız, resimleriniz ve videolarınız geri yüklenecektir.

Upvote 0

T4haB

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5
Dosya yöneticisinden bakarak işlemleri yapabilirsiniz

WhatsApp > Media > WhatsApp Images adımlarını izleyin. Eğer gönderdiğiniz bir resmi arıyorsanız da WhatsApp Images dosyası içerisinde yer alan Sent klasörüne göz atın. Eğer silinen fotoğraflarınızı burada bulduysanız sorun çözülmüş demektir.
Bu yöntemle wpdeki fotoğrafları buldum ama normal fotoğraflar uygulamasındaki fotoğraflar ve videolar da silindi onları nasıl geri getireceğim

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
WhatsApp’tan silinen verileri kurtarmanın tek gerçek yolu, dosyalarınız silinmeden önce yedeğini almak. WhatsApp, uçtan uca şifrelenmiş olması nedeni ile sohbet geçmişlerini sunucularında tutmaz. Bu nedenle mesajları veya dosyaları kurtarmak için şirketle iletişim kurmanız da maalesef mümkün görünmüyor.

Upvote 0

worlock

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Bilgisayardan program ile teli kablo ile bağlayıp taratman gerekiyor ben öyle kurtarmistim

Upvote 0