Çözüldü Fotoğraflar

amine

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Fotoğraflar dosyasında sorun yaşıyorum çok fazla kasıyor ve fotoğrafları çok çok geç yüklüyor

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hayır Elif Hanım, fotoğrafları 1 dakika sonra siliyor ve yaklaşık olarak 30 sn silindiği halde duruyor galeride üstelik albümler ve keşfet arasında geçiş yapmak isteyince donuyor telefon tamamen
Ne zamandır böyle ilk aldığınızdan bu yana mı yoksa güncelleme sonrası oluşan bir sorun mu?
Mesajlar birleştirildi:

Direk açamıyorum albümleri falan bi kasıyor sonra beni atıyor
Hafıza kartınız varmı telefonda

Upvote 0

amine

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Ne zamandır böyle ilk aldığınızdan bu yana mı yoksa güncelleme sonrası oluşan bir sorun mu?
Telefonumu 2 gün önce aldım ve dün gece oluşan bı durum nasıl oldu bilmiyorum android 11 güncellemesini de 1 gün önce yaptım zaten SD kartımı takmamistim hemen fotoğraf yoktu takınca bu durumla karşılaştım

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefonumu 2 gün önce aldım ve dün gece oluşan bı durum nasıl oldu bilmiyorum android 11 güncellemesini de 1 gün önce yaptım zaten SD kartımı takmamistim hemen fotoğraf yoktu takınca bu durumla karşılaştım
Bilgisayar ınız varsa şarj kablosuyla telefonu bilgisayara bağlayıp çıkan seçeneklereden dosya aktarımı seçip sd kartınızı içinde ".Trash-999" böyle bşr dosya var mı bakarmısınız.

Upvote 0