Yardım Garip Bir Durum

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba Hayırlı Akşamlar Tuaf Bir Durumu Paylaşmak İstedim Sizlerle Bazen Oyunlarda Bazense Google Chrome Gibi Uygulamalarda Meydana Geliyor Bu Garip Durum Sorun Mesela Oyun İcerisinde Bir Pencere Acık Bir İşlem yalicaksiniz o acilan pencerenim koselerinde kaymalar titremeler oluyor degisik bir grafik olayı meydana geliyor herzaman denk gelmiyor ara ara meydana gelmektedir az oncede başıma Google Chromede geldi yani kısaca anlatmak gerekirse köşede biryerde bir grafiğin butonun cisimin kaydigini goruyorum titriyormu kayiyormu anlamadim yani titriyor abuk subuk seyler oluyor surekli olmuyor ama yani anlamis degilim Cihazım oppo reno2z yardımcı olursaniz sevinirim.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba Hayırlı Akşamlar Tuaf Bir Durumu Paylaşmak İstedim Sizlerle Bazen Oyunlarda Bazense Google Chrome Gibi Uygulamalarda Meydana Geliyor Bu Garip Durum Sorun Mesela Oyun İcerisinde Bir Pencere Acık Bir İşlem yalicaksiniz o acilan pencerenim koselerinde kaymalar titremeler oluyor degisik bir grafik olayı meydana geliyor herzaman denk gelmiyor ara ara meydana gelmektedir az oncede başıma Google Chromede geldi yani kısaca anlatmak gerekirse köşede biryerde bir grafiğin butonun cisimin kaydigini goruyorum titriyormu kayiyormu anlamadim yani titriyor abuk subuk seyler oluyor surekli olmuyor ama yani anlamis degilim Cihazım oppo reno2z yardımcı olursaniz sevinirim.
Chrome olarak sıkıntı bende yaşamıştım değiştirdim şimdi öyle bir problem kalmadı , Chrome çok arka planda bilgi topladığı için kasma ve donmalara yada başka sorunlar sirayet edebiliyor. Chrome devredışı bırakın tüm verileeini siliniz. Başka bir browser kullanınız.

Upvote 0

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tesekkur ederim oyundada ayni sekilde ozaman oyunun bazi kisimleri hareket ediyor titriyor arada grafik oynamalari oluyor telefonluk bir durum değil ozaman

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tesekkur ederim oyundada ayni sekilde ozaman oyunun bazi kisimleri hareket ediyor titriyor arada grafik oynamalari oluyor telefonluk bir durum değil ozaman
Rica ederim ,internetten oynuyorsanız olabilir eğer uygulama ise oyun alanında oynayınız ayrıca oyunun ayarlarından FPS ayar larını ayarlayıp oynayınız.

Upvote 0

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oyun lords mobile bir strateji oyunu oyunun ayarlarinda cok secenek yok grafikler en yuksek ve en düşük var ztn telefon kendisi otomatik yuksek ayarlıyor oyun alanindan giris yapiyorum fps ayarlama yok oyunda bildiginiz varsa uygulayabilirim

Upvote 0