Çözüldü Google eşitleme sorunu

emrefba

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15
Merhaba 1 ay önce çok büyük bir hata yaparak A15 cihazını aldım, peşin para saydım ama telefon sürekli sorun yaratıyor. Isınmadan tut uygulamadan atma, internete baglanma problemi, donma vs. vs.

Neyse şuan yaşadığım en büyük sorun Google ürünlerini eşitlemiyor. Google keeps kullanıyorum önemli notlar yazıyorum ancak bunları eşitleyip yüklemiyor yine drive gmail vb. hiçbir ürünü eşitlemiyor. Telefonu sıfırlarsam o anda ilk kez olmaya mahsus eşitleme yapıyor yükleme ve alma yapıyor ancak daha sonra yapmıyor. Ayarlardan kullanıcılar hesaplar dan google içine girip ilgili hesabın/ ürünün üzerine geliyorum eşitle diyorum hiçbir hareket yok yeniden başlatıyorum hafızayı boşalttım biraz ama yok olmuyor hiçbir hareket yok, eşitleme oku da dönmüyor son eşitlemeyi cihazı sıfırladıgımda yapmıs. Bu yazdıgım notlarımın hepsı telefonu sıfırlayınca yok olacak . Peşin para saydım az biraz işimi görsün istedim basit bir not bile kaydetmiyor. Bu telefonu aldım yurtdışına geldim Türkiye'ye 6 ay sonra gelecegım lütfen garantiye gönder çözümü hariç bir çözüm yöntemi söyler misiniz?

Teşekkürler.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba 1 ay önce çok büyük bir hata yaparak A15 cihazını aldım, peşin para saydım ama telefon sürekli sorun yaratıyor. Isınmadan tut uygulamadan atma, internete baglanma problemi, donma vs. vs.

Neyse şuan yaşadığım en büyük sorun Google ürünlerini eşitlemiyor. Google keeps kullanıyorum önemli notlar yazıyorum ancak bunları eşitleyip yüklemiyor yine drive gmail vb. hiçbir ürünü eşitlemiyor. Telefonu sıfırlarsam o anda ilk kez olmaya mahsus eşitleme yapıyor yükleme ve alma yapıyor ancak daha sonra yapmıyor. Ayarlardan kullanıcılar hesaplar dan google içine girip ilgili hesabın/ ürünün üzerine geliyorum eşitle diyorum hiçbir hareket yok yeniden başlatıyorum hafızayı boşalttım biraz ama yok olmuyor hiçbir hareket yok, eşitleme oku da dönmüyor son eşitlemeyi cihazı sıfırladıgımda yapmıs. Bu yazdıgım notlarımın hepsı telefonu sıfırlayınca yok olacak . Peşin para saydım az biraz işimi görsün istedim basit bir not bile kaydetmiyor. Bu telefonu aldım yurtdışına geldim Türkiye'ye 6 ay sonra gelecegım lütfen garantiye gönder çözümü hariç bir çözüm yöntemi söyler misiniz?

Teşekkürler.
Hamgi uygulamalardan atıyor acaba.

Uygulama larınız ve telefonunuz güncel mi acaba?

Ayrıca ses açma ve power tuşuna basılı tutarak 30 saniye kadar açılana kadar baaılı tutunuz sonra bırakınız.

Ayrıca sadece sistem ayarlarını sıfılayınız.

Bunların hiçbiri olmazsa hard reset attınız

Upvote 0

emrefba

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15
Bu telefon yeni alındı herşeyi güncel evet. Hard reset ve sistem ayarlarını sıfırlayınca zaten sorun o anlık çözülüyor diye belirtmiştim. İlk anda eşitleme yapıyor sonra yapmıyor.

Ayrıca ses açma ve power tuşuna basılı tutarak 30 saniye kadar açılana kadar baaılı tutunuz sonra bırakınız.

bu işlem tam olarak ne yapıyor acaba ?

Hemen hemen tüm uygulamalarda donuyor whatsapp ve instagram hariç

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu telefon yeni alındı herşeyi güncel evet. Hard reset ve sistem ayarlarını sıfırlayınca zaten sorun o anlık çözülüyor diye belirtmiştim. İlk anda eşitleme yapıyor sonra yapmıyor.

bu işlem tam olarak ne yapıyor acaba ?

Hemen hemen tüm uygulamalarda donuyor whatsapp ve instagram hariç
Telefon açıkken yapılır ses açma va power tuşuna 30 saniye basılı tutma olayı, ram ve önbelleği siliyor. Kötü bişey değil bir veri kaybetmeyeceksiniz.

Upvote 0

emrefba

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15
Bu tus kombınasyonu işe yaradı maıller dusmeye basladı yanı hergun bu ıslemı yapıcaz..

Olmaz olsun 0 telefon alıyoruz 2 tane maıl almak ıcın sacma sapan seyler yapıyoruz gözünü seveyim huaweinin kitlediler oppoyu.

teşekkürler.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu tus kombınasyonu işe yaradı maıller dusmeye basladı yanı hergun bu ıslemı yapıcaz..

Olmaz olsun 0 telefon alıyoruz 2 tane maıl almak ıcın sacma sapan seyler yapıyoruz gözünü seveyim huaweinin kitlediler oppoyu.

teşekkürler.
Her gün değil bir kere yapmanız yeterli.
Başka yapmanıza gerek yok artık.

Rica ederim.

Upvote 0

emrefba

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15
Her gün değil bir kere yapmanız yeterli.
Başka yapmanıza gerek yok artık.

Rica ederim.
Hergun hatta her an yapmam lazım çünkü dün dediğiniz islemi yaptıktan sonra hemen eşitledi ama birdaya eşitlemedi, elle manual esitle diyorum yine ayni hareket yok, son eşitledi tarih dun benim cache temizlediğim saat. Bu telefonu fırlatmak istiyorum.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hergun hatta her an yapmam lazım çünkü dün dediğiniz islemi yaptıktan sonra hemen eşitledi ama birdaya eşitlemedi, elle manual esitle diyorum yine ayni hareket yok, son eşitledi tarih dun benim cache temizlediğim saat. Bu telefonu fırlatmak istiyorum.
Müşteri hizmetleri arayınız isterseniz sizin telefonda sıkıntı olabilir.
Size sağlıklı çözüm yolu sunacaklardır.

Müşteri hizmetleri 08504336776

Eğer servis yolu görünürse yapacak bişey yok.

Upvote 0

emrefba

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15
teşekkür ederim yardım için acaba bu tuş kombinasyonun menüden yapılabılecek alternatifi var mı bazen tuslara basamıyorum aynı anda cunku..
Müşteri hizmetleri arayınız isterseniz sizin telefonda sıkıntı olabilir.
Size sağlıklı çözüm yolu sunacaklardır.

Müşteri hizmetleri 08504336776

Eğer servis yolu görünürse yapacak bişey yok.

Upvote 0