Yardım Google play store hatası

emre19003

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar 1 haftadır ekteki gibi hata alıyorum güncelleme yapamıyorum sebebini veya çözümünü bilen var mıdır ( oppo reno 3 pro)
Screenshot_2024-01-22-12-53-37-06_b5a5c5cb02ca09c784c5d88160e2ec24.jpg

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar 1 haftadır ekteki gibi hata alıyorum güncelleme yapamıyorum sebebini veya çözümünü bilen var mıdır ( oppo reno 3 pro)Ekli dosyayı görüntüle 6158
Bu konumuzu inceleyiniz lütfen

Upvote 0

emre19003

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu konumuzu inceleyiniz lütfen
İnceledim android web wiew güncel şuan yine de kaldırayım mı işin enteresan kısmı şu Huawei appgallery e güncelleme geliyor ama Google play store a gelmiyor uzun uğraşlar sonunda Google play store da güncellemeleri buldum ama güncelle dediğimde en son hata veriyor anlamadım gitti

Upvote 0

Muhammedcn

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Play store guncellemelerini kaldir olmazsa play services'ide kaldir guncellemelerini duzelir buyuk ihtimal ama hadi yine olmadi aurora store uygulamasini kur direk google playden cekiyor uygulamalari ordan yaparsin guncellemeleri

Upvote 0

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Play store güncellemesini nasıl kaldıracağım
Play store uygulaması üzerine uzunca basın ve çıkan küçük ekranda yazan seçneklerden uygulama bilgilerine tıklayın. Açılan pencerede sağ üstte bulunan iki nokta üst ğsteye basın ve güncellemeleri kaldır seçeneğine basarak güncellemeyi kaldırın.

Upvote 0