Tartışma GTA 5 ücretsiz oldu (14.05 - 21.05)

W

wittroc

Guest
GTA ONLINE zaten berbattı zor oynanıyordu 20dk loading ekranı 10dk oyun oynuyorduk şimdi kim bilir neler olacak hileleri düşünemiyorum bile
Açıkcası Online her ne kadar eğlenceli de olsa, hileler arttı ve artık hiç çekilmiyor. Bununla beraber daha da artacaktır, eminim. Dolma ekranına gelirsek, 10 dakika boyunca bekliyorum ve bu tamamen Alt+F4 çekmeme neden oluyor.​

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Açıkcası Online her ne kadar eğlenceli de olsa, hileler arttı ve artık hiç çekilmiyor. Bununla beraber daha da artacaktır, eminim. Dolma ekranına gelirsek, 10 dakika boyunca bekliyorum ve bu tamamen Alt+F4 çekmeme neden oluyor.​

m2 ssd de kurulu yine pek fark yok serverlar sıkıntılı bana kalırsa sol altta rockstar games cloud bağlanılamadı hatası falan veriyor online gerçekten sıkıntı epic free yaptı artık oyun komple oynanamaz hale gelecek.

W

wittroc

Guest
m2 ssd de kurulu yine pek fark yok serverlar sıkıntılı bana kalırsa sol altta rockstar games cloud bağlanılamadı hatası falan veriyor online gerçekten sıkıntı epic free yaptı artık oyun komple oynanamaz hale gelecek.
Yavaş yüklenmesi bence tamamen Rockstar'dan kaynaklı. Önceki pc'de de uzun sürüyordu, şimdi de. Umarım oyunun kitlesi bozulurken GTA 6 tanıtımı gibi bir sürpriz yaparlar.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
GTA oyunu yıllardır çoğu kişi tarafından oynanıyordu ama oyun zaten yavaşça süresini dolduruyor diye düşünüyorum. Sunucuları artık geliştirme aşamasında değil olduğu gibi bırakılmış bir şekilde duruyor (Güvenlik güncellemeleri hariç).