Güncelleme oppo reno 4

snm1703

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Telefonu aldığımda reno serisinin yeni çıkan en son serisi olduğu için aldım alalı daha 2 sene oldu ve coloros 13 güncellemesi almayacakmis böyle birşey olabilirmi ya dünyanın parasını verip alıyoruz ama güncelleme yok bir daha mı oppo asla almam

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Evet hocam maalesef opponun güncelleme politasımı neymiş keşke biraz araştırıp alsaydınız bende araştırmadan oppo a74e 6k verdim fakat sonuç maalesef paramın hakkını alamadım.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Telefonu aldığımda reno serisinin yeni çıkan en son serisi olduğu için aldım alalı daha 2 sene oldu ve coloros 13 güncellemesi almayacakmis böyle birşey olabilirmi ya dünyanın parasını verip alıyoruz ama güncelleme yok bir daha mı oppo asla almam
2 büyük güncelleme almış reno 4 daha ne beklersiniz

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Telefon daha yeni diyorum 2 senede güncelleme bitermi siz memnunsaniz bişey diyemem madem güncelleme vermicek bunu belitsinler bizde ona göre slalim
Yanlış anlama da ülkemizde Reno 5 / 6 / 7 satışta 8 ile 9 un ülkemizde satışa çıkacağı konuşuluyor globalde reno 10 lansmanı yapılmış şimdi reno 4 nasıl yeni oluyor telefon 3 yıl önce (2020 haziran) piyasaya çıkmış sen telefonu alalı daha yeniyse sen o yüzden yeni diyebiliyorsun reno 4 e başka anlam çıkaramadım

Son düzenleme:

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefon daha yeni diyorum 2 senede güncelleme bitermi siz memnunsaniz bişey diyemem madem güncelleme vermicek bunu belitsinler bizde ona göre slalim
Beyfendi siz alalı iki yıl olmuştur fakat telefonun piyasaya çıkış tarihine bakmak lazım. Coloros 10 ile çıkmıştır muhtemelen ve 11 ve 12 sürümlerini almış yani 2 büyük güncellemesini almış, unu eklemiş ve duvar asılmış. Telefon alırken her türlü özelliğine bakmak gerekiyor anlayacağınız. İyi forumlar.
Mesajlar birleştirildi:

Beyfendi siz alalı iki yıl olmuştur fakat telefonun piyasaya çıkış tarihine bakmak lazım. Coloros 10 ile çıkmıştır muhtemelen ve 11 ve 12 sürümlerini almış yani 2 büyük güncellemesini almış, unu eklemiş ve duvar asılmış. Telefon alırken her türlü özelliğine bakmak gerekiyor anlayacağınız. İyi forumlar.
Ununu elemiş demek istemiştim. Yanlış yazım oldu.

Bonjornoo

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno
Reno 4 ü 2 yıl önce satın almıştım. Colors 13 güncellemesini almama sebebini hiç bir şekilde kabul etmiyorum. Firma istediği kadar yeni modeli piyasaya tabii ki sürebilir ancak 2 sene önceki modeline güncelleme vermemeleri tamamen müşteriye olan saygısızlıktır. Gerekirse Tüketici Koruma üzerinden mahkemeye verilir.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Reno 4 ü 2 yıl önce satın almıştım. Colors 13 güncellemesini almama sebebini hiç bir şekilde kabul etmiyorum. Firma istediği kadar yeni modeli piyasaya tabii ki sürebilir ancak 2 sene önceki modeline güncelleme vermemeleri tamamen müşteriye olan saygısızlıktır. Gerekirse Tüketici Koruma üzerinden mahkemeye verilir.
Forumda okuduğum en komik mesaj güncelleme vermiyorlar diye mahkemeye verileceğini duyunca sesli şekilde güldüm.
Bu arada sen reno 4 ü iki yıl önce almış olabilirsin ama reno 4 piyasaya 2020 de çıktı yani üç yıllık telefon

Son düzenleme: