Çözüldü Güncelleme Sonrası Hard Reset Atmak

muratbayram

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar Oppo Reno 4 Lite kullanıcısıyım, yaklaşık 4 - 5 gün önce Android ve ColorOS 11 güncellemelerini aldım. Fakat güncelledikten sonra telefonda gecikmeler, ısınma problemleri ve batarya ömründe kısalma gibi problemler yaşıyorum. Forumda da okudum çoğu kişi bu durumun çözümü olarak hard reset atılmasını tavsiye etmiş. Nasıl yapıldığını öğrendim fakat eğer hard reset atarsam android sürümüm aynı kalır mı ve telefonum garanti dışı kalması gibi bir durum yaşar mıyım? Bilgili kişiler yardımcı olursa sevinirim

Çözüm
Telefonu sadece sıfırladığınız için mevcut sürümünüzde kalacaksınız ve garanti dışı kalması gibi bir durum olacağını sanmıyorum. Böyle bir saçmalık da yapmazlar herhalde artık.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Telefonu sadece sıfırladığınız için mevcut sürümünüzde kalacaksınız ve garanti dışı kalması gibi bir durum olacağını sanmıyorum. Böyle bir saçmalık da yapmazlar herhalde artık.

Upvote 0
Çözüm

illgTR8

Taze Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Garanti dışı olamaz, hocam. Android sürümü düşmez asla, tavsiye ederim xioami kullanıyorum çok işe yarıyor ama oppo telefonlarında bilmiyorum

Upvote 0