Tartışma Hangi dizileri izliyoruz?

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Medcezire devam ediyorum ... Bitince boşluğa düşmemek için önerilere açığım sayın forum arkadaşlarım :)

W

wittroc

Guest
Peaky Blinders, Sherlock, Outer Banks, How I Met Your Mother, The 100, The Crown, After Life.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
The 100 ü bitirdim outer banksı askıya aldm bir günde bitince çoğu yabancı dizileri askıya aldım türk dizilerine sardım
After lifeye hayır diyemem bilim kurgu güzel öneriler için teşekkür.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Yani hepsini yazsam sığmaz ama birkaçını yazayım
Bitirdiklerim: Breaking Bad, Game of Thrones, Stranger Things, Prison Break, Peaky Blinders, Mindhunter, Atiye, La Casa vs.
Şu an izlediklerim: Designated Survivor, Homeland, House of Cards ve arada Dexter

Son düzenleme:

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Black Mirror çok ayrı bir zevk kesinlikle izlemeni tavsiye ederim.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Bitirdiklerim: Breaking Bad, Game of Thrones, Stranger Things, Prison Break, Peaky Blinders, Mindhunter vs.
Şu an izlediklerim: Designated Survivor, Homeland, House of Cards ve arada Dexter
Öneri nitelğinde aslında dizi tanıtımları konusuda açsak belki foruma hareket katarız :)

Bende yazayım izlemeyenlere öneri olur hiç olmazsa :)

Runaways, İron fist, The Flash, Always a witch, Doctor Who, Outpost, Beyond, The tomorrow people, Arrow, Merlin, The blacklist, Eye candy, ..
The Roswell (ah ah net düşmedi son seznu iple bekliyorum :D D:) Legacies, Wampir günlükler... benimde bayagı çok dizim varmış :D
Dahada aklıma gelmeyenlerde var ..

W

wittroc

Guest
Bitirdiklerim: Breaking Bad, Game of Thrones, Stranger Things, Prison Break, Peaky Blinders, Mindhunter vs.
Hocam Prison Break izlemeyi düşünüyorum ama uzun olduğundan ve hayal kırıklığı uğramaktan korkuyorum. Düşünceleriniz neler?

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Bitirdiklerim:Stranger Things,Dark,La casa de Papel,Black Mirror,The End Of The F***ıng World,I AM NOT OKAY WITH THIS hepsini yazsam sığmaz...