Tartışma Hangi siteden alışveriş yapıyorsunuz?

Hangisini tercih ediyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    10

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
İnternet üzerinden aldığım bir ürünün fiyatı ne olursa olsun ister 20 Bin lira ister 20 lira hatalı çıksa bile iade etmeye kalkışmam çünkü mağdur durumunda iade etmeye çalışırken birden suçlu durumuna düşürüyor firmaların çoğu.
Yavaş yavaş bu problemler aşılmaya başladı özellikle bu pandemi sürecinde kargo kullanımlarının yoğunlaşması nedeniyle gerek yeni yasalar gerek yeni tedbirler ile fakat BTK'nın yeni bir yapılanmaya gitmesi kesinlikle şart örnek olarak kargoyla ilgili bir problem yaşadığınız zaman hakkınızı aramak Bağdat'tan su getirmekten zor oluyor maalesef ve alabildiğimiz en büyük sonuç para iadesi oluyor davalık bir durum olmasına rağmen...

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu telefonumu N11'den aldım. Kardeşime kulaklık siparişi verdim hepsiburada'dan. Ben şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Lâkin arkadaşım realme 6 pro almıştı ön siparişle hepsiburada'dan, çıktıktan 4-5 gün sonra eline anca ulaştı. Bence üründen ürüne ve büyük kampanyaların olduğu zamanlara göre değişiyor bu ürünlerin geç gelmesi.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Amazon ve Hepsiburada kullanıyorum sanırım sadece. Diğerlerine mücbir sebeplerden ötürü girmiyorum. Kıyafet vs. almak için de markaların kendi sitelerini kullanıyorum.