Yardım HARD RESET C.30 sürümü ekran süreleri

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
OPPO RENO4 LİTE kullanicisiyim telefona HARD RESET attım üstelik C.30 sürümü yüklü %100 den , %1 e kadar tek seferde aldığım ekran süreleri mükemmel şimdi ekran fotoğrafı atiyorum reno4 LİTE kullanıcılari benim gibi ekran fotoğrafı paylaşırlarsa herkes aradaki farkı görür fotoğraflara bakarak.
Yalnız şuna dikkat edin 1 gün içinde 1 den fazla şarj edip o süreleri alıp atmayın gün içinde bir kere %100 doldurun %1 e geldiğinde ekran fotolarını paylaşsın herkes
12 saat ekran süresi aldım tek şarjda

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-25-22-24-56-41_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    Screenshot_2021-08-25-22-24-56-41_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    197.9 KB · Görüntüleme: 77

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Telefonu kapattin ekran kapaliyken güç düğmesiyle ses tuşuna basılı tuttun sonra english dedin sonra wipe data dedin passoword girdin format attin dmi ardından şunu yap uygulama yönetimine gir sağ en üstte üç nokta var alt alta ona tıkla sistemi göster de pili bul saklama alanına gir on belli temizle ardından verileri sil sonra telefonu hiç şarja takma telefonun şarjın bitip kapanmasını bekle çünkü bataryaya kalibrasyon yapicaz şarj bitip kapanınca tel kapalı halde şarja tak şarj %100 olana kadar telefonu şarja dan çıkarma telefonuda açma 100 olunca telefonu aç açılınca tekrar şarja tak şarjın %100 iken otomatik şarjın kendisini durdurmasını bekle durdurunca bide öyle dene bana haber ver

Upvote 0

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Hard reset attım maalesef ise yaramadı
Arkadaşlar bakın dün gece şarja takmayi unuttum dün sabah 5 den beri hiç takmadım Allah şahidim ekran süresini paylasiyorum sizinle yemin ederim bende çok uğraştım bu süreleri almak için ayarlar pil bölümünde bütün uygulamaları daima sor yaptım inanmayan arkqdaslarimada telefonu şarja takicam %100 olunca ekran sürelerini sifirlicam sıfırlayıp sıfırlanan ekran fotosunu atıp aksamda aldığım süreyi aticam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-28-07-17-02-32_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    Screenshot_2021-08-28-07-17-02-32_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    207 KB · Görüntüleme: 20
Upvote 0

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Anlamadığım kısım; diyorsun ki dün saat 5 gibi şarjdan çektim (bugün cumartesi, dün cumaydı) ama son şarjdan sonra telefonun açık kalma süresini paylaştığın ekran görüntüsünde yaklaşık 2 gün gösteriyor, yani perşembe gününden beri aynı şarjı kullanıyor, eğer sen eminsen cuma günü şarj ettiğinden verilerde hata var, ben mi yanlış görüyorum?
Bir de sürekli karanlık mod kullandığını bu sayede bu süreleri aldığını söylemiştin ama ekran görüntülerin hep aydınlık :)

Upvote 0

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Anlamadığım kısım; diyorsun ki dün saat 5 gibi şarjdan çektim (bugün cumartesi, dün cumaydı) ama son şarjdan sonra telefonun açık kalma süresini paylaştığın ekran görüntüsünde yaklaşık 2 gün gösteriyor, yani perşembe gününden beri aynı şarjı kullanıyor, eğer sen eminsen cuma günü şarj ettiğinden verilerde hata var, ben mi yanlış görüyorum?
Bir de sürekli karanlık mod kullandığını bu sayede bu süreleri aldığını söylemiştin ama ekran görüntülerin hep aydınlık :)
Kardeşim yazdığımı iyi oku dışari çıktığımda çok güneş vuruyorsa karanlık moddan cikiyorum kapalı alana girdiğim de karanlık modu geri açıyorum ikincisi ekran fotolari alırken aydınlık modda alıyorum beyaz oluyor ya net olsun herşey diye çok biliyorsun ya kardeşim hani ben yalan söylüyorum ya herkesin önünde sana lafını yediriyim bak şuan şarjdan cekeli 50 dakika oldu çektiğim de şarjdan ekran süresi sıfırlanmısti şarjdan cekeli 50 dk oldu şimdi ekran fotosunu paylaşıyorum şarj %1 olana kadar da takarsam KURAN ÇARPSIN aha sanada yemin sarjimin %1 olmasını bekle onunda ekran görüntüsünu alıp aticam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-28-13-08-49-59_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    Screenshot_2021-08-28-13-08-49-59_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    215.2 KB · Görüntüleme: 16
Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Kardeşim yazdığımı iyi oku dışari çıktığımda çok güneş vuruyorsa karanlık moddan cikiyorum kapalı alana girdiğim de karanlık modu geri açıyorum ikincisi ekran fotolari alırken aydınlık modda alıyorum beyaz oluyor ya net olsun herşey diye çok biliyorsun ya kardeşim hani ben yalan söylüyorum ya herkesin önünde sana lafını yediriyim bak şuan şarjdan cekeli 50 dakika oldu çektiğim de şarjdan ekran süresi sıfırlanmısti şarjdan cekeli 50 dk oldu şimdi ekran fotosunu paylaşıyorum şarj %1 olana kadar da takarsam KURAN ÇARPSIN aha sanada yemin sarjimin %1 olmasını bekle onunda ekran görüntüsünu alıp aticam
merhabalar efendim
pil sayaciniz baya yanlis gidiyor cözumlerini asagida anlatacgim

ayarar-uygulamalar-pil korumasi giriniz ver önbelegi siliniz
-
guc tassaruf modunu 50% altinda kullaniniz
-
Sarjda oynamayiniz
-
bunlari yaptiktan sonra telefonunuzu fabrika ayarlarini sfirlayiniz

Upvote 0

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
merhabalar efendim
pil sayaciniz baya yanlis gidiyor cözumlerini asagida anlatacgim

ayarar-uygulamalar-pil korumasi giriniz ver önbelegi siliniz
-
guc tassaruf modunu 50% altinda kullaniniz
-
Sarjda oynamayiniz
-
bunlari yaptiktan sonra telefonunuzu fabrika ayarlarini sfirlayiniz
Kardeşim kardeşim telefon daha sıfır aldım ikincisi pile girip on belleği sildim şarjda asla oynamam şarj %100 olmadan da çıkarmam ikincisi üstelik ardından telefona HARD RESET ATTİM telefonumun hiç birşeyi yanlış gitmiyor sayacida on numara sarjimda Allah şükür üstelik baya gidiyor yetkili servislede görüştüm OPPO müşteri hizmetleriyle de görüştüm OPPO servise gidip bilgide aldım yüz yüze telefonumun durumu gayet iyi adamlar yüz yüze bakıp onayladilar verdiğin bilgi için teşekkürler ederim sen benim gibi süre alamayıp pili kötü durumda olanlara yardımcı olursan onlarda rahatlar benim gibi
Mesajlar birleştirildi:

Al kardeş sabah şarja taktım daha %1 de başkaları gibi on kere takip o süreyi almıyorum tek şarjda alıyorum ekran süresi zaten sıfırlanıyor bu fotoda burda kalsın bugün sabah ki ekran fotom bu şarja takmadan önce şimdi şarjım %100 foto attım %1 e düşsün gene foto aticam hiç şarja takmadan

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-28-08-17-19-26_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    Screenshot_2021-08-28-08-17-19-26_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    197.4 KB · Görüntüleme: 26
Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Kardeşim kardeşim telefon daha sıfır aldım ikincisi pile girip on belleği sildim şarjda asla oynamam şarj %100 olmadan da çıkarmam ikincisi üstelik ardından telefona HARD RESET ATTİM telefonumun hiç birşeyi yanlış gitmiyor sayacida on numara sarjimda Allah şükür üstelik baya gidiyor yetkili servislede görüştüm OPPO müşteri hizmetleriyle de görüştüm OPPO servise gidip bilgide aldım yüz yüze telefonumun durumu gayet iyi adamlar yüz yüze bakıp onayladilar verdiğin bilgi için teşekkürler ederim sen benim gibi süre alamayıp pili kötü durumda olanlara yardımcı olursan onlarda rahatlar benim gibi
Mesajlar birleştirildi:

Al kardeş sabah şarja taktım daha %1 de başkaları gibi on kere takip o süreyi almıyorum tek şarjda alıyorum ekran süresi zaten sıfırlanıyor bu fotoda burda kalsın bugün sabah ki ekran fotom bu şarja takmadan önce şimdi şarjım %100 foto attım %1 e düşsün gene foto aticam hiç şarja takmadan
Pardon efendim oratadaki sayaca bakmisim

Upvote 0