Yardım HARD RESET C.30 sürümü ekran süreleri

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
OPPO RENO4 LİTE kullanicisiyim telefona HARD RESET attım üstelik C.30 sürümü yüklü %100 den , %1 e kadar tek seferde aldığım ekran süreleri mükemmel şimdi ekran fotoğrafı atiyorum reno4 LİTE kullanıcılari benim gibi ekran fotoğrafı paylaşırlarsa herkes aradaki farkı görür fotoğraflara bakarak.
Yalnız şuna dikkat edin 1 gün içinde 1 den fazla şarj edip o süreleri alıp atmayın gün içinde bir kere %100 doldurun %1 e geldiğinde ekran fotolarını paylaşsın herkes
12 saat ekran süresi aldım tek şarjda

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-25-22-24-56-41_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    Screenshot_2021-08-25-22-24-56-41_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    197.9 KB · Görüntüleme: 77

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
kimsenin telefon u düzelmiş değil içini ferah tut sen isooo nun telefonu top üzeri telefon oyüzden onun telefon olmuş biz bekliyeceğiz yeni gelen güncellemeyi yada ben bekliyeceğim güncellemeyi HARD RESET CART RESET hepsini yaptım yeni gelecek güncelleme ile düzeltmezler ise düzelmez bu sorun gelecek güncellemeyi bekliyeceğiz ya çok güzel olacak yada yok kötü .............
Valla kardeşim ben bu performansı alana kadar canım çıktı neler neler yaptım arkadaşa uzun uzun napmasi gerektiğini anlattım anlattığım şekle göre OPPO reno 4 ve LİTE kullanıcılari bir denesin ben çok uğraştım hem HARD RESET hemde C.30 sürümünün faydası var HARD reseti de telefon kapalı halde attım kapalı HARD reset attım pile kalibrasyon yaptim uygulamaları daima sor yaptim

Upvote 0

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
İsmail bey dedikleriniz yeni bişey değil her güncelleme de yaptım HARD RESET ya da diğer işlemleri olmayınca olmuyor. Benim cihazımda işe yaramadı sizinkinde yaramış ne güzel. İnşallah bozulmaz böyle devam eder. Biz de beklemeye mecburuz bakalım ne olacak. bu konu fazla uzadı bence iyi akşamlar dilerim.
Kardeşim uzatmak istemiyorsan yazmasın bazı arkadaşlarım çözüm için uzatıyorlar neden her bir telefonun öylede böylede çözümü var asla yok diye birşey yok özellikle başta OPPO reno 4 LİTE kullanicisiyim yazmışım eğer telefonun OPPO reno 4 LİTE değilse boşuna sen uzatıyorsun bosunada yazmışsın

Upvote 0

rainboy

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Valla kardeşim ben bu performansı alana kadar canım çıktı neler neler yaptım arkadaşa uzun uzun napmasi gerektiğini anlattım anlattığım şekle göre OPPO reno 4 ve LİTE kullanıcılari bir denesin ben çok uğraştım hem HARD RESET hemde C.30 sürümünün faydası var HARD reseti de telefon kapalı halde attım kapalı HARD reset attım pile kalibrasyon yaptim uygulamaları daima sor yaptim
allah gönlüne göre verisin en güzeli senin olsun da bizimki güzel değil bize sana olan imtiyazlar sağlanmamış demekki .. ama bizim cihazlarımızda olmuyor sen bunu neden anlamıyorsun yada anlamakmı istemiyorsun ben bunu anlamıyorum

Upvote 0

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Geri dönüşü yok bildiğim kadarı ile yeni rom çıkarlarsa belki ozaman dönebilirsin ama şuan için imkansız gibi duruyor
Evet andorid ona dönüş yok istersen servise götür artık 11 e geçenler 11 de kalır 10 a dönemez en fazla servis C.30 sürümünden eski sürümlere çevirebiliyorlar C.28 C.25 C.24 gibi oda ellerinde varsa yoksa onuda çeviremez ama eski sürümlere mutlaka çevirirler ara sor bilgi al android 10 a donebilir mıyım diye yada sürümü düşürebilir mısınız diye

Upvote 0

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Kardeşim uzatmak istemiyorsan yazmasın bazı arkadaşlarım çözüm için uzatıyorlar neden her bir telefonun öylede böylede çözümü var asla yok diye birşey yok özellikle başta OPPO reno 4 LİTE kullanicisiyim yazmışım eğer telefonun OPPO reno 4 LİTE değilse boşuna sen uzatıyorsun bosunada yazmışsın
Dediklerin hep aynı şeyler HARD RESET Felan sanki yeni bişey keşfetmiş gibi ısrarla anlatıyorsun. Hard reset nedir nasıl yapılır biliyorum ben de aynı telefonu kullanıyorum ve diyorum ki dedikleriniz bende olmuyor sizde olmuş güle güle kullanın. Nereye ne yazacağımı da sen karar veremezsin ayrıca. Güle güle kullan telefonunu düzelmiş işte CART RESET sende işe yaramış kardeşim devam et senin adına sevindim.
Mesajlar birleştirildi:

Android 10 a dönüş yok diye nasıl kesin konuşabiliyor sunuz ? Bana dönüş olabileceği söylendi adres ve anlaşmalı kargo numarası verildi telefonumu yakın zamanda yollayacağım işlerim biraz hafifleyince

Upvote 0

rainboy

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Dediklerin hep aynı şeyler HARD RESET Felan sanki yeni bişey keşfetmiş gibi ısrarla anlatıyorsun. Hard reset nedir nasıl yapılır biliyorum ben de aynı telefonu kullanıyorum ve diyorum ki dedikleriniz bende olmuyor sizde olmuş güle güle kullanın. Nereye ne yazacağımı da sen karar veremezsin ayrıca. Güle güle kullan telefonunu düzelmiş işte CART RESET sende işe yaramış kardeşim devam et senin adına sevindim.
Mesajlar birleştirildi:

Android 10 a dönüş yok diye nasıl kesin konuşabiliyor sunuz ? Bana dönüş olabileceği söylendi adres ve anlaşmalı kargo numarası verildi telefonumu yakın zamanda yollayacağım işlerim biraz hafifleyince
Sende telefon u kullanmayı bilmiyorsun neden kullanıyorsun bunu önce kullanmayı öğren ! :))

Upvote 0

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Mesajlar birleştirildi:

Kardeşim madem.memnun degislin yazma konuyu ben açmışım başlığı ben koymuşum ne diye geliyorsun burda kalacak kişi benim yol alacak kişi sensin asfalt tazeyken yol al iyilikten güzel konusmadan anlamıyorsan bir sürü konu var oralara git benim açtığım konuda işin yok hadi madem öyle andorid 10 a döndür de millet bu görsün bende yanildigim la kalayım nereden eminim ya hani tarih saatle beraber andorid 10 sürümünü paylaş görelim ben burda söylemesem adımı koyarım ortaya telefon piline kalibrasyon yaptırmayı bilmiyordursun

Upvote 0

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Kardeşim madem.memnun degislin yazma konuyu ben açmışım başlığı ben koymuşum ne diye geliyorsun burda kalacak kişi benim yol alacak kişi sensin asfalt tazeyken yol al iyilikten güzel konusmadan anlamıyorsan bir sürü konu var oralara git benim açtığım konuda işin yok hadi madem öyle andorid 10 a döndür de millet bu görsün bende yanildigim la kalayım nereden eminim ya hani tarih saatle beraber andorid 10 sürümünü paylaş görelim ben burda söylemesem adımı koyarım ortaya telefon piline kalibrasyon yaptırmayı bilmiyordursun
Tamam İsmail hardreset abicim haklısın. Ben yol alayım eğer android 10 a düşürme olursa da konu açarım inşallah. Hadi hayırlı akşamlar

Upvote 0