Haziran ayı color os 7 güncellemesi

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet beyler bayanlar beklenen ay geldi bakalım color os 7 yi alabilecek miyiz ? Düşünceleriniz neler ? :)

W

wittroc

Guest
Büyük ihtimalle temmuz ayında alacağız. Global ve Türkiye ayrı borudan öttüğünden bu ay almak pek mümkün değil gibi.​

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bence tarihi kesinleştirmediler hocam. :(
Evet tarih kesin değil.
Güncellemeler için her zaman günü bile veriyorlar ama Avrupa güncellemelerinin gününü vermediler.
Ben şahsen bir iki gün içinde gün olarak verceklerini düşünüyorum tarihi ama yine sanmayın ki hemen güncellemeyi alacaksınız çoğu marka parça parça verir yine o tarihten itibaren almanız en kötü ihtimal 2 hafta sürebilir.

W

wittroc

Guest
Evet tarih kesin değil.
Güncellemeler için her zaman günü bile veriyorlar ama Avrupa güncellemelerinin gününü vermediler.
Ben şahsen bir iki gün içinde gün olarak verceklerini düşünüyorum tarihi ama yine sanmayın ki hemen güncellemeyi alacaksınız çoğu marka parça parça verir yine o tarihten itibaren almanız en kötü ihtimal 2 hafta sürebilir.
Samsung A20 için güncellemeyi mayısta vereceğini söylemişti ama vermediler. Açıkçası sadece Oppo bu konuda sıkıntı yaşamıyor ama bir tarih belirtip vermemek de ayıp be. Haziran ayı içerisinde verirlerse müşteri memnuniyeti de sağlanmış olur.

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet an itibariyle color os 7 yerine mayıs güvenlik güncellemesi geldi daha söylenecek kelime kalmamıstır.....

burkan11

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yeni güncelleme geldi an itibariyle ama Mayıs 2020 güvenlik güncelleştirmeleri