• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Haziran ayı color os 7 güncellemesi

Captain

Yazar Üye
Forum Üyesi
Reno 2Z
En iyi cevaplar
0
Forum puanı
52
Evet beyler bayanlar beklenen ay geldi bakalım color os 7 yi alabilecek miyiz ? Düşünceleriniz neler ? :)

Reklam

witrocc

『  』
Forum Ekibi
Süper Mod
CoBlog Editör
Reno 2Z
En iyi cevaplar
0
Forum puanı
656
Büyük ihtimalle temmuz ayında alacağız. Global ve Türkiye ayrı borudan öttüğünden bu ay almak pek mümkün değil gibi.​

melikosmanfb

Melik
Forum Ekibi
Yönetici
CoBlog Editör
Reno 2Z
Vali
En iyi cevaplar
0
Forum puanı
292
Bence tarihi kesinleştirmediler hocam. :(
Evet tarih kesin değil.
Güncellemeler için her zaman günü bile veriyorlar ama Avrupa güncellemelerinin gününü vermediler.
Ben şahsen bir iki gün içinde gün olarak verceklerini düşünüyorum tarihi ama yine sanmayın ki hemen güncellemeyi alacaksınız çoğu marka parça parça verir yine o tarihten itibaren almanız en kötü ihtimal 2 hafta sürebilir.

witrocc

『  』
Forum Ekibi
Süper Mod
CoBlog Editör
Reno 2Z
En iyi cevaplar
0
Forum puanı
656
Evet tarih kesin değil.
Güncellemeler için her zaman günü bile veriyorlar ama Avrupa güncellemelerinin gününü vermediler.
Ben şahsen bir iki gün içinde gün olarak verceklerini düşünüyorum tarihi ama yine sanmayın ki hemen güncellemeyi alacaksınız çoğu marka parça parça verir yine o tarihten itibaren almanız en kötü ihtimal 2 hafta sürebilir.
Samsung A20 için güncellemeyi mayısta vereceğini söylemişti ama vermediler. Açıkçası sadece Oppo bu konuda sıkıntı yaşamıyor ama bir tarih belirtip vermemek de ayıp be. Haziran ayı içerisinde verirlerse müşteri memnuniyeti de sağlanmış olur.

Captain

Yazar Üye
Forum Üyesi
Reno 2Z
En iyi cevaplar
0
Forum puanı
52
Evet an itibariyle color os 7 yerine mayıs güvenlik güncellemesi geldi daha söylenecek kelime kalmamıstır.....

burkan11

Yabancı
Forum Üyesi
Reno 2Z
En iyi cevaplar
0
Forum puanı
16
Yeni güncelleme geldi an itibariyle ama Mayıs 2020 güvenlik güncelleştirmeleri