Hindistan colors 7

Bimucizeolsun

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar Hindistan coloros 7 güncellemesini yüklemiştim fakat şimdi Türkiye güncellemesine dönmek istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor Türkiy güncellemesini indirip kurmaya çalıştım fakat olmadı bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Sürüm numarası sizin kullandığınız sürüme eş veya yüksek olan sürümleri indirebilirsiniz. Yani şimdilik siteye yüklenmesini beklemek zorundasınız.​

Jumama00

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reis bende reno 2 z
Sürüm numarası sizin kullandığınız sürüme eş veya yüksek olan sürümleri indirebilirsiniz. Yani şimdilik siteye yüklenmesini beklemek zorundasınız.​

Reis bende reno 2 Z Hindistan romu yüklü c.23 tr ye dönemem mi şuan ben ? Birde ben diyelim telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım bunun zararı olurmu yoksa yine ilk alınmış gibi mi olur güncellemeler falan

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Bir üstte de dediğim gibi sürüm numarası sizin sürüm numaranızla (C.23) eş ya da sürüm numaranızdan yüksek olmalıdır, düşük sürümlere direkt geçiş bulunmuyor maalesef.​
Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürürseniz pek tabii zararı olmaz, ancak sürümünüz de değişmez, en son hangi sürümü yüklediyseniz o sürüm devam eder.​

Jumama00

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bir üstte de dediğim gibi sürüm numarası sizin sürüm numaranızla (C.23) eş ya da sürüm numaranızdan yüksek olmalıdır, düşük sürümlere direkt geçiş bulunmuyor maalesef.​
Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürürseniz pek tabii zararı olmaz, ancak sürümünüz de değişmez, en son hangi sürümü yüklediyseniz o sürüm devam eder.​

Reis peki c23 sürümü yüklü ama mesela a25 veya a24 sürümünü yukleye bilirmiyim recorvery ile

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Hayır, yükleyemezsiniz. Çünkü daha öncesinde sitemizde arkadaşlar denediler ve başarısız oldular.