• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Into The Night / Karanlığa Doğru

yiitgven7x

C++ & Lua
Aktif Üye
Katılım
31 Mar 2020
Mesajlar
386
Puanları
350
Cihaz
Reno 2Z
images.jpeg
Dizi adı : Into The Night

Dizi konusu : Dünyada her şey yolunda giderken bir anda Güneş öldürücü bir hal alır. Bunu fark eden İtalyan NATO askeri Brüksel'e giden bir uçağa yönelir. Asker uçağa silahı ile birlikte girer ve uçağı kaçırıp erken kalkış talep eder. Dizi başında kaçırma nedenini sadece pilot bilirken ilerleyen zamanlarda insanlar Güneş'in öldürücü etkisini internet vasıtası ile fark eder. Dizi uçağın içerisindeki insanların etrafında geçiyor.

IMDb : 7,1

Düşüncelerim : Dizi konusu olarak beni içine çekti. Hemen konuşmak için çok erken, dizi daha yeni. Netflix, bu yapımı en fazla 3 sezondan oluşturmalı, eğer daha fazla sezon görürsek, dizinin aynı konuları tekrarlayacağı kesin. Dizi içinde bir tane Türk oyuncu var. Adı "Mehmet Kurtuluş"

Bilgilendirme : Dizi, 2. sezon onayını aldı.

Fragman :
 
Reklam
Son düzenleme:

witrocc

『  』
Yetkili
Kategori Moderatörü
Katılım
15 Mar 2020
Mesajlar
1,443
Puanları
3,400
Cihaz
Reno 2Z
Fragman ilk çıktığında ilgimi çekmişti ama gösterime girdiğini bilmiyordum. Teşekkürler. :)
 

yiitgven7x

C++ & Lua
Aktif Üye
Katılım
31 Mar 2020
Mesajlar
386
Puanları
350
Cihaz
Reno 2Z
// Dizi, 2. sezon için yenilendi.
 

muyas

Yeni Üye
Üye
Katılım
2 Nis 2020
Mesajlar
18
Puanları
0
Cihaz
A9 2020
sürükleyici ama saçma yerleride çok olan dizi netfilx biçok diziyi çekmiş olmak için çekiyo kurguya oyunculuğa pek dikkat etmiyor ...vaktiniz varsa izleyin amma illaki izlenecek bi dizide değil
 
Üst