Kapalı ekran bildirimleri

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Merhabalar herkese cihazım 10 x zoom cloros 7.1 güncelleme kullanıyorum guncellemeden sonra kapalı ekranda bildirim simgeleri göstermiyor bildirim olduğunu gorebilmek için ekranı uyandırıp bakmak gerekiyor ekran uyku modunda herhangi bir bildirim uyarısı gözükmüyor aceba aynı durumla karşılaşan varmıdır

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba,​
Settings > Notifications & status bar > Wake Screen When Notifications Received on Lock Screen özelliğiniz açık mı? Açıp, deneyebilir misiniz?​

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Sorununuz çözüldü mü yoksa devam ediyor mu?

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Devam ediyor malesef cozemedim

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Telefonunuzun "Power Saving Mode"da olmadığından eminsiniz değil mi? Ne olur ne olmaz bir kontrol edelim. Bir de her uygulamada mı aynı sorunu yaşıyorsunuz, yoksa istisna programlar mı var?​

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Power sevink acarmisiniz biraz ne olduğu hakkında evet bütün bildirimlerin kapalı ekranda gözükmüyor çift tıkla ekranı uyandırıp bakınca gözüküyor tabi

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Power Saving Mode = Güç Tasarruf Modu.​
Ana ekrandayken üst çubuğu en aşağıya kaydırın, orada Güç Tasarruf Modu'nun açık olup-olmadığına bir bakın lütfen.​
Bir üstte söylediğimin Türkçe karşılığı da şöyle:​
Ayarlar > Bildirim ve Durum Çubuğu > Kilit Ekranında Bildirim Alındığında Ekranı Uyandır.​

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Çok teşekkürler güç tasarufum kapalı onunda kontrol etim oda açık çok sagolun

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Kullandığınız telefonu kullanan veyahut bilen bir arkadaşımız var ise size yardımcı olur umarım, ben A5 2020 kullanıyorum ve elimden bu kadarı gelebiliyor.​