Çözüldü Kapalı ekran saati

Erol

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
İ phone 7 32 GB vardı bende yedekleme yaptım goog fotoğraflarda duruyor o resimleri Reno 4 fotoğraflar dosyasına nasıl aktarabilirim blr de rehberim telefon listemi göremedim nasıl bulurum
Mesajlar birleştirildi:

Zil sesleri sitelerden yüklemek istemiyorum virüs gelir diye yok mu böyle uygulama acaba ? Whatsap iPhone daki o ses güzeldi birde klasik iPhone zil sesi gibi
Mesajlar birleştirildi:

Zil sesleri sitelerden yüklemek istemiyorum virüs gelir diye yok mu böyle uygulama acaba ? Whatsap iPhone daki o ses güzeldi birde klasik iPhone zil sesi gibi

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İ phone 7 32 GB vardı bende yedekleme yaptım goog fotoğraflarda duruyor o resimleri Reno 4 fotoğraflar dosyasına nasıl aktarabilirim blr de rehberim telefon listemi göremedim nasıl bulurum
Google hesabınızda mı resimler, reno4 den giriş yapın indiriniz.
Kişilere giriniz> sağ üstte 2 nokta var tıklayınız ve ayarlata giriniz> görüntülenecek kişiler buradan bakınız
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Zedge tavsiye edebilirim
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Play store den zedge tavsiye edebilirim.
Mesajlar birleştirildi:

Google hesabınızda mı resimler, reno4 den giriş yapın indiriniz.
Kişilere giriniz> sağ üstte 2 nokta var tıklayınız ve ayarlata giriniz> görüntülenecek kişiler buradan bakınız
Mesajlar birleştirildi:

Zedge tavsiye edebilirim
Mesajlar birleştirildi:

Play store den zedge tavsiye edebilirim.
Resimler için bunu yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızda photos.google.com adresini açın.
Sağ üstte, Yükle. Bilgisayar'ı tıklayın.
Fotoğraflarınızı bulun ve seçin.
Aç'ı tıklayın.

Ekli dosyalar

• upload_2020_12_20_14_54_55_853.jpg
    upload_2020_12_20_14_54_55_853.jpg
    228.7 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Upvote 0

Erol

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Mesaj (SMS) Bölümü nu nasil aktif edebilirim bana gelen mesajlar SMS Messenger gidiyor sinir buzucu

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesaj (SMS) Bölümü nu nasil aktif edebilirim bana gelen mesajlar SMS Messenger gidiyor sinir buzucu
  • Şimdi öncelikle Messenger uygulamasına girmeniz gerekli. Ardından uygulamanın sağ üst kısmında yer alan “profil” sekmesine girmeniz gerekecek.
  • Profil sekmesine girdiğinizde uygulama ayarları karşınıza gelecektir.
  • Bir sonraki işlemimizde ise açılan menü üzerinden “SMS” sekmemize giriş yapıyoruz.
  • SMS ayar sekmesine girdikten sonra güncellemeden sonra artık bu ekranda “Messenger’da SMS” özelliğini göreceksiniz.
  • Eğer mesajların Messenger üzerinden görüntülenmesine izin verdiyseniz bu alanda çubuğun sağ kısımda olduğunu ve mavi yani açık konumda olduğunu göreceksiniz.
  • Messenger mesajları gösterme özelliğini kapatmak için ise bu çubuğu sola doğru çekip kapalı duruma getiriyoruz. Ardından bize varsayılan mesaj uygulamamızı seçmemizin istendiği bir ekran gelecek. Bu ekran üzerinden kendi telefonunuzun mesajlaşma uygulamasını seçin.

Upvote 0

Erol

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Kapalı ekranda çıkan whatsap FB vs uygulamaların logo karı biraz daha büyük yapabilir miyiz ?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kapalı ekranda çıkan whatsap FB vs uygulamaların logo karı biraz daha büyük yapabilir miyiz ?
Tuş kilidi kapalıyken uygulamaların mı logosunu diyorsunuz, sanırım hayır. Ama ana menüdekileri büyütebilirsiniz. Tabi bunları büyütünce onlarda büyür mü bilemem.

Upvote 0

Erol

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Tuş kilidi kapalıyken siyah ekran saat tarlh gösterirken alt barda sosyal medyalar oluşuyor bir mesaj geldiğinde o anki logolar için soruyorum

Upvote 0

ByEfendi

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Çoğu saat sitili gözkmüyor standart saat sitili gözküyor sadece ve kenar aydınlatması da çalışmıyor

Son düzenleme:
Upvote 0

Erol

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Oppo Reno 4 e ait e posta kutusu mesajlar (SMS) Takvim saat ( saat logosu olmamış) ve Reno 4 ait tüm logoları daha belirgin yapılsın gözü yoruyor lütfen dikkate alınsın tuş kilidi deki ekran saat tarih ve logolar büyük olsun kim yapıyor bu yazılımları

Upvote 0