Çözüldü Kapalı ekran saati

Erol

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Teşekkürler Elif hanım oldu sorum olacak Reno 4 ile ilgili 1.kapali iken saati daha büyük yapabiliyor muyuz.2.cisi Reno 4 detaylı ayar açıklamalarını nereden buluruz.yillarin ios kullanicisiydim ilk android telefonum oldu illkaki al güzel telefon dediler birde bu telefonda virüs koruması nerede?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkürler Elif hanım oldu sorum olacak Reno 4 ile ilgili 1.kapali iken saati daha büyük yapabiliyor muyuz.2.cisi Reno 4 detaylı ayar açıklamalarını nereden buluruz.yillarin ios kullanicisiydim ilk android telefonum oldu illkaki al güzel telefon dediler birde bu telefonda virüs koruması nerede?
Rica ederim, güle güle kullanın.

1. Soru; bu konu hakkında net bşr bilgim yok.standart olduğunu düşünüyorum.
2.ayar açıklaması derken özelliklerini kullanmak için mi; buradn yardımcı olmaya çalışırız net birşey diyemiyorum.
Virüs koruması derken?
Anti virü programı yükleyebilirsiniz ama telefonunuz güvenlik konusunda hassas cihazlar.

Son düzenleme:
Upvote 0

Erol

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Öncelikle teşekkürler Google fotograflarima kaydettigim resimlerimi nasıl Reno 4 deki fotoğraflara aktarabilirim hem Google hem fotoğraflarında görünsün
Mesajlar birleştirildi:

İstediğimiz müzik yani zil sesini güvenli nasıl yukleyebiliriz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Öncelikle teşekkürler Google fotograflarima kaydettigim resimlerimi nasıl Reno 4 deki fotoğraflara aktarabilirim hem Google hem fotoğraflarında görünsün
Mesajlar birleştirildi:

İstediğimiz müzik yani zil sesini güvenli nasıl yukleyebiliriz
Başka siteden mi nasıl yüklerim mi diyorsunuz müzikleri, yoksa zil sesini mi kendi istediğim şekilde nasıl değiştirebilirim demek istediniz.
Aktarmak için bilgisayar yardımıyla aktarabilirsiniz

Upvote 0