Yardım Kılıfın kasada yaptığı izle alakalı

remziberke

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oppo Reno 4 Lite kullanıyorum. Telefonu aldığım günden beri (5 ay oluyor) kutudan çıkan kılıfı kullanıyorum haftada 1 kere de kılıfı çıkarıp hem kılıfı hem telefonu temizliyorum ama son zamanlarda fark ettim kılıf telefonun üst metal kısmında iz yapmış ve bu izleri çıkaramıyorum. Bu izler nasıl çıkıyor bilen var mı?

halukkulak

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo Reno 4 Lite kullanıyorum. Telefonu aldığım günden beri (5 ay oluyor) kutudan çıkan kılıfı kullanıyorum haftada 1 kere de kılıfı çıkarıp hem kılıfı hem telefonu temizliyorum ama son zamanlarda fark ettim kılıf telefonun üst metal kısmında iz yapmış ve bu izleri çıkaramıyorum. Bu izler nasıl çıkıyor bilen var mı?
O izler muhtemelen tozların yarattığı mikro çizikler.Yani çıkartmak için zorlamayın,daha beter olur.

Upvote 0

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ayni Sorun Benim Cihazın Arka Kapak Kısmında Olmuş Şeffaf Kılıfı Silikon Kılıf aldım onla Kullanıyorum oldu daha önce Ki modelde boya atması olmuştu garanti Kapsamında GENPA Etiler Kapağı Değiştirdi belki bir danışın bende gidicem belki bir çözüm bulunur

Upvote 0

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Aynı sorunu bende yaşıyorum , reno 4 kullanıyorum aldığım günden beri kılıfsız kullanmadım ve düzenli kılıfı ve telefonu temizlerim ama kılıf telefonda izler oluşturdu henüz çözüm bulamadım ama bulan varsa bilgilendirirse güzel olur

Upvote 0

Talha Erkul

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Aynı sorunu bende yaşıyorum , reno 4 kullanıyorum aldığım günden beri kılıfsız kullanmadım ve düzenli kılıfı ve telefonu temizlerim ama kılıf telefonda izler oluşturdu henüz çözüm bulamadım ama bulan varsa bilgilendirirse güzel olur
Maalesef bende de aynı sorun var servise götürüp değiştirmeyi düşündüm ama kullanıcı hatası diye düşünüp değiştirmiyceklerdir galiba

Upvote 0

halukkulak

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Maalesef bende de aynı sorun var servise götürüp değiştirmeyi düşündüm ama kullanıcı hatası diye düşünüp değiştirmiyceklerdir galiba
Zamanında LG G2 kullanırken aynı sıkıntıyı ben de yaşadım serviste.Sizin alacağınızı düşündüğünüz cevabı vermişlerdi.Plastik kasaların klasik sorunları.Ama yine de bir sormakta fayda olur diye düşünüyorum.Telefonunuzu tozlu ortamlarda kullanmayın.

Upvote 0

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Müşteri hizmetleri ile görüştüm beni KVK teknik servise gidip sorunu orada anlatmamı istediler , bende bir de şansımı böyle deneyeceğim eğer bu çiziklerden kurtulursam telefonu direkt şeffaf kaplama yaptırıp öyle kullanacağım , gelişme olursa bilgilendirebilirim isteyenleri

Upvote 0

Talha Erkul

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Müşteri hizmetleri ile görüştüm beni KVK teknik servise gidip sorunu orada anlatmamı istediler , bende bir de şansımı böyle deneyeceğim eğer bu çiziklerden kurtulursam telefonu direkt şeffaf kaplama yaptırıp öyle kullanacağım , gelişme olursa bilgilendirebilirim isteyenleri
Gelişme olursa beni bilgilendirirseniz sevinirim. Bende kurtulmak istiyorum

Upvote 0