Yardım Kilit Ekranı bildirim a52

ApeiRo

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
kilit ekranına bildirimler düştükten sonra kendi kendine kayboluyo kaybolmasa bile kilidi açtıktan sonra panelden silmememe rağmen tekrar kilitlediğim de bildirimleri göremiyorum arama esnasında da aynı şekilde ekranı kilitleyip kilit ekranını açtığımda hiç birşey yokmuş gibi görünüyo yardımcı olursanız sevinirim.

W

wittroc

Guest
Bunun çözümü yok (en azından ben bulamadım). Bildirim geldikten sonra ekranı kapattığınızda maalesef gördüğünüzü varsayarak kilit ekranına düşürmüyor.

Upvote 0

ApeiRo

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Bunun çözümü yok (en azından ben bulamadım). Bildirim geldikten sonra ekranı kapattığınızda maalesef gördüğünüzü varsayarak kilit ekranına düşürmüyor.
peki hicam bişey daha sorucam instagram da canlı yayın açınca veya videi cekince arka kameradan yana sıkıntı yok ama ön kamera duraksamalı bi şekil de görünüyo bunu çözmenin bi yolu var mı?

Upvote 0
W

wittroc

Guest
peki hicam bişey daha sorucam instagram da canlı yayın açınca veya videi cekince arka kameradan yana sıkıntı yok ama ön kamera duraksamalı bi şekil de görünüyo bunu çözmenin bi yolu var mı?
Açıkçası Instagram'da çok fazla sorun var, bu sorun Instagram kaynaklı da olabilir. Ben daha önce karşılaşmadığımdan bir şey diyemeyeceğim maalesef.

Upvote 0