Tartışma Kimlere güncelleme geldi ?

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar kesin bir bilgi var mı bu konu hakkında temmuz ayına gireceğiz ne zaman gelir gelmeyen arkadaşlar kimler ??

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kesin bir bilgi yok IMEI numarasına göre geldiği bilgisine sahibiz sadece yavaş yavaş geliyor.
Diğer konulardan IMEI konusunu inceleyebilirsiniz.

Mtoksoy2

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben biraz önce oppo Türkiye aradım temmuz Ağustos gibi belli aralikla gönderecekmis güncellemeler Haziran ayın son haftası başladı ve Eylül ayına kadar devam edebilir diye söylediler

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Sitede kimin alıp kimin almadığı yazmıyor. IMEI numarasına göre dağıtılacağını da hepimiz biliyoruz. Ayrıca tarihler forumda da bulunuyor zaten.
Forumda bulunan tarihler ColorOS Community'de yer alan tek atış ay isimleri verilen tarihler; OPPO Türkiye'de bulunanlar ise çeyrek bazında verilen tarihler, aralarında fark var. Mesajımı zaten bir üstteki arkadaşa ithafen yolladım.​

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben biraz önce oppo Türkiye aradım temmuz Ağustos gibi belli aralikla gönderecekmis güncellemeler Haziran ayın son haftası başladı ve Eylül ayına kadar devam edebilir diye söylediler
Bilgilendirme için teşekkür ederim
Mesajlar birleştirildi:

sitesinden bilgi alabilirsiniz, açıkça yazıyor.​
Bu baya iyi oldu aklımdaki sorular gitti diyebiliriz beklemedeyiz :)

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Haziran, Temmuz, Ağustos ayları "boyunca" cümlesinden güncellemeyi 3 aya dağıttıkları aşikar. Dolayısıyla Haziran bitti desek 2 ay içinde alacağız güncellemeyi. Bazı acı gerçekler. :D