Çözüldü Kurulumu Bitir Yazısı

Byismet

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Sürekli Olarak Kurulumu Bitir Yazısı Çıkıyor Ne Yaptımsa Gitmiyor Telefonu Yeniden Başlattıyorum Belli Bir Süre Gelmiyor Biraz Kullanmaya Başlıyorum Hemen Sol Üst Köşede Saatin Yanında Ayar Butonu Çıkıyor Üzerine Basıp Kurulumu Bitir Desemde Gitmiyor Birde Cihazım Cok Donuyor Uygulamanın Herhangi Birini Açmak İstiyorum Rahat 3 Saniyede Zor Açıyor WhatsApp Olsun Play Store Olsun Mesajlar Olsun Rehber Olsun Hepsinde Takılıyor Telefonu Sıfırlasamda Bu Hatalar Yine Oluyor Öyle Fazla Uygulamada Yok Telefonumda
Mesajlar birleştirildi:

Bu Arada Telefonum Oppo A5 2020

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-09-23-49-43-74.jpg
    Screenshot_2023-01-09-23-49-43-74.jpg
    185 KB · Görüntüleme: 24

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sürekli Olarak Kurulumu Bitir Yazısı Çıkıyor Ne Yaptımsa Gitmiyor Telefonu Yeniden Başlattıyorum Belli Bir Süre Gelmiyor Biraz Kullanmaya Başlıyorum Hemen Sol Üst Köşede Saatin Yanında Ayar Butonu Çıkıyor Üzerine Basıp Kurulumu Bitir Desemde Gitmiyor Birde Cihazım Cok Donuyor Uygulamanın Herhangi Birini Açmak İstiyorum Rahat 3 Saniyede Zor Açıyor WhatsApp Olsun Play Store Olsun Mesajlar Olsun Rehber Olsun Hepsinde Takılıyor Telefonu Sıfırlasamda Bu Hatalar Yine Oluyor Öyle Fazla Uygulamada Yok Telefonumda
Mesajlar birleştirildi:

Bu Arada Telefonum Oppo A5 2020
Bu kurulumu bir wifi ağına bağlanarak yapmalısınız.yada onu sağa yada sola kaydırarak ayarlar kısmından kapatınız.
Power ve ses açma tuşu na 30 saniye kadar kapanıp açılınca ellerinizi bırakın .
Yine donmalar kasmalar olursa sadece sistem ayarlarını sıfırlayın.yine olursa hard reset atınız

Upvote 0

Byismet

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Bu kurulumu bir wifi ağına bağlanarak yapmalısınız.yada onu sağa yada sola kaydırarak ayarlar kısmından kapatınız.
Power ve ses açma tuşu na 30 saniye kadar kapanıp açılınca ellerinizi bırakın .
Yine donmalar kasmalar olursa sadece sistem ayarlarını sıfırlayın.yine olursa hard reset atınız
Wifi Ağına Sürekli Bağlı Kapatıp Açtım Wifiyi Tekrardan Denedim Yine Olmadı Normal Sıfırlama Hard Reset Hepsini Yaptım Gitmiyor Elif Hanım

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Andoid kurulumunu devre dışı bırakın sağ yada sola kaydırarak ayarlar çıkar oradan yapınız

Upvote 0