Çözüldü Merhaba şarj sorunu

Onur2005

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba 2 aylık oppo reno 4 lite cihazım var aşırı şarj tuketimi mevcut inanın oyunlara girmeye korkuyorum yotube giriyorum asiri sarj yiyor normal sayfalara forumlara giriyorum yine ayni guc tasarrufunda devamlı karanlık ekran modunda yine bitiyor ne yapmam gerekiyor mail atiyorum bir çözüm yok litfen yardimci olun sonucta asgari ucrete calisiyoruz ve telefon almak kolay deyil
Mesajlar birleştirildi:

Bugun ikikere şarj ettim inanin 1 saatte 100 de 20 sarj kaybi varr yani geri sayim sayaci gibi durmadan düşüyor

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba 2 aylık oppo reno 4 lite cihazım var aşırı şarj tuketimi mevcut inanın oyunlara girmeye korkuyorum yotube giriyorum asiri sarj yiyor normal sayfalara forumlara giriyorum yine ayni guc tasarrufunda devamlı karanlık ekran modunda yine bitiyor ne yapmam gerekiyor mail atiyorum bir çözüm yok litfen yardimci olun sonucta asgari ucrete calisiyoruz ve telefon almak kolay deyil
Mesajlar birleştirildi:

Bugun ikikere şarj ettim inanin 1 saatte 100 de 20 sarj kaybi varr yani geri sayim sayaci gibi durmadan düşüyor
Coloros 11 güncellemesi aldınız mı?
İlk aldığınızdan bu yana böyle mi yoksa sonradan mı oldu bu durum.

Upvote 0

Onur2005

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Güncelleme aldım 2 hafta oldu telefon çok kötü bir halde inanın telefonla oyun oynamaya korkar bi hale geldik güncellemede şarj sorunu giderildi yazıyor ama hic bir sorun çözülmedi
Mesajlar birleştirildi:

Benim şansımdanmı ya bir başka markadan telefon aldım ekranında sorun cıktı telefon degisim yapildi kutuyu acmadan bunu aldım şimdi şarj sorunu

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme aldım 2 hafta oldu telefon çok kötü bir halde inanın telefonla oyun oynamaya korkar bi hale geldik güncellemede şarj sorunu giderildi yazıyor ama hic bir sorun çözülmedi
Hard reset attınız mı,isterseniz atın hem telefon hem piliniz rahatlayacaktır.
Yine olmazsa müşteri hizmetlerini arayınız. Servise gönderiniz.

Upvote 0

Onur2005

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Hard reset attınız mı,isterseniz atın hem telefon hem piliniz rahatlayacaktır.
Yine olmazsa müşteri hizmetlerini arayınız. Servise gönderiniz.
Evet attim hic bir degisiklik olmadi musteri hizmetlerini aradim telefon bilgilerini verdim bir çözüm yada dönüş olmadı inanın sikyet varda 6 tane şikayet var ona bile dönüş yok

Upvote 0