Yardım Mirrorlink özelliği

idereli45

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Slm arkadaşlar a91 kullanıcısının. Android auto ile aracın ekranına bağlanıyorum kabloyla ana mirrorlink özelliğini kullanamıyorum. Daha önceki telefonum Samsung A7 ile yapıyordum ayar falan bir şey mi var.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Slm arkadaşlar a91 kullanıcısının. Android auto ile aracın ekranına bağlanıyorum kabloyla ana mirrorlink özelliğini kullanamıyorum. Daha önceki telefonum Samsung A7 ile yapıyordum ayar falan bir şey mi var.

Telefonunuz aracınıza USB kablosu ile bağlanmıyor.
USB hata ayıklaması özelliğini etkinleştirmek için aşağıdaki işlemleri gerçekleştirin:

Ayarlar > Telefon hakkında sürüm bölümüne gidin ve Geliştirici moduna girmek için Derleme numarası öğesine kısa aralıklarla yedi veya sekiz defa dokunun.

Sistem ekranına geri dönün ve Geliştirici seçenekleri öğesine dokunun.

Geliştirici seçenekleri > USB hata ayıklaması bölümüne gidin ve Tamam öğesine dokunun.

Aracınızla bağlantı kurmak için telefonunuzda Sürüş Modu özelliğini tekrar etkinleştirin.
"Cihaz verilerine erişim izni verilsin mi?" mesajı gösteriliyorsa USB kablosunu tekrar takıp yeniden deneyin. Mesaj gösterilmeye devam ediyorsa telefonunuzu yeniden başlatın.

Bağlantı yine de kurulamıyorsa sorunun kaynağı MirrorLink ile ilgili uygulamalar olabilir.
Müşteri hizmetleri arayınız yine olmazsa

Upvote 0

idereli45

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Teşekkür ederim kısa zamanda bakacağım. Ama benim araçta Android auto bağlantısı yapabiliyorum

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim kısa zamanda bakacağım. Ama benim araçta Android auto bağlantısı yapabiliyorum
Siz nasıl bir hata alıyorsunuz acaba android auto hatayla karşılaştı yazısı ile mi karşılaşıyorsunuz
Mesajlar birleştirildi:

bunu bir inceleyeniz isterseniz.

Upvote 0

idereli45

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Siz nasıl bir hata alıyorsunuz acaba android auto hatayla karşılaştı yazısı ile mi karşılaşıyorsunuz
Mesajlar birleştirildi:

bunu bir inceleyeniz isterseniz.
Araç ekranında mirrorlink açtığımda bağlantı kurulamadı telefonunuz uyumsuz olabilir gibi hata mesajı alıyorum.
Önceki telefonum Android 8 Samsung idi. Acaba diyorum Android 10 ve sonrası uyumsuzluk mu oluyor yada oppo telefondan mı ayarları bilmiyorum...

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Araç ekranında mirrorlink açtığımda bağlantı kurulamadı telefonunuz uyumsuz olabilir gibi hata mesajı alıyorum.
Önceki telefonum Android 8 Samsung idi. Acaba diyorum Android 10 ve sonrası uyumsuzluk mu oluyor yada oppo telefondan mı ayarları bilmiyorum...
Video yu önceki yazdıklarımı uyguladınoz mı
Mesajlar birleştirildi:

Bu konuyuda incelemenizi tavsiye ederim.

Upvote 0

idereli45

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Video yu önceki yazdıklarımı uyguladınoz mı
Mesajlar birleştirildi:

Bu konuyuda incelemenizi tavsiye ederim.
Android auto yu kullanabiliyorum. Sıkıntı yok ama ben aracımda mirrorlink bağlantısı ile floating apps kullanıp you tube dan video izletiyordum çocuklarıma. Benim sıkıntım mirrorlink ekranı teşekkür ederim ilginize.. araç şu an evde söylediklerimizi yaptım ama deneyemiyorum bilgi veririm...

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Android auto yu kullanabiliyorum. Sıkıntı yok ama ben aracımda mirrorlink bağlantısı ile floating apps kullanıp you tube dan video izletiyordum çocuklarıma. Benim sıkıntım mirrorlink ekranı teşekkür ederim ilginize.. araç şu an evde söylediklerimizi yaptım ama deneyemiyorum bilgi veririm...
Rica ederim, inşaallah olumlu olumsuz yazarsanız seviniriz.

Upvote 0