MIUI 12.5 Global güncellemesini alacak modeller açıklandı!

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hangi işletim sistemleri zamanla yorumluyor ki.. bütün markalar da aynı zamanla güncelleme ler vs ister istemez ilki gibi olmuyor
Mesajlar birleştirildi:

Ayrıca yanlış anlaşılmasın z2 zaten fiyat performans değil mesela benim kullandığım a 91 modeli ile karşılaştırabilirsiniz..fiyat performans telefonu tamda budur işte
Reno 2z işlemcisi daha iyi ve çentiksiz full ekran ,çok büyük fark yok aramızda a91 ile. Bluetooth sizin 4.2 reno2z 5.0 mesela kamera Video Kayıt Çözünürlüğü
2160p (Ultra HD) 4K reno2z Sizin1080p (Full HD)

reno2z için fiyat performans değil demek haksızlık olur diye düşünüyorum.

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Elif hanım sizin mesajınız eyvallah da.. Allah aşkına şu Ercan kardeşin verdiği cevap açıkçası ne diyeceğimi bilemedim.. kıyaslanamaz miş sanki biri general Mobile öbürü iPhone bilmem kaç.. kardeşim Emin ol öyle çok fark yok donanım da falan işte bak Elif hanım bulmuş iki parça bişey zaten bahsedilen özellikler ne kadar önemli varın kendiniz hesap edin zira kamera lens açıklığı ile alakalı yani biri öbüründen çok daha kaliteli foto çekmiyor dur ayrıca.. neyse bosverin yani sözün özü insanları küçük şeylerle dolandırıyorlar hepsi bu
Mesajlar birleştirildi:

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Elif hanım sizin mesajınız eyvallah da.. Allah aşkına şu Ercan kardeşin verdiği cevap açıkçası ne diyeceğimi bilemedim.. kıyaslanamaz miş sanki biri general Mobile öbürü iPhone bilmem kaç.. kardeşim Emin ol öyle çok fark yok donanım da falan işte bak Elif hanım bulmuş iki parça bişey zaten bahsedilen özellikler ne kadar önemli varın kendiniz hesap edin zira kamera lens açıklığı ile alakalı yani biri öbüründen çok daha kaliteli foto çekmiyor dur ayrıca.. neyse bosverin yani sözün özü insanları küçük şeylerle dolandırıyorlar hepsi bu
Mesajlar birleştirildi:

Önceki yazımda dediğim gibi arada büyük farklar yok ama belirttiğim özellikler ve videodanda anlaşılacağı gibi reno2z bi tık önde.

Ercan bey şunu demek istemiş olabilir reno serisi olarak tüm olarak kıyas edilemez A serisiyle demek istiyor sanırım,sizin a 91 ile reno2z kıyas edilemez demek istemiyor. Malum reno serisi ailesi geniş bir aile :)

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
Önceki yazımda dediğim gibi arada büyük farklar yok ama belirttiğim özellikler ve videodanda anlaşılacağı gibi reno2z bi tık önde.

Ercan bey şunu demek istemiş olabilir reno serisi olarak tüm olarak kıyas edilemez A serisiyle demek istiyor sanırım,sizin a 91 ile reno2z kıyas edilemez demek istemiyor. Malum reno serisi ailesi geniş bir aile :)
Evet tam da bunu kastetmiştim. Yoksa kimse cihazını küçümsemek maksadıyla söylemedim. Yanlış anlaşılmadan dolayı kusura bakmayın.

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Arkadaşlar tabiki de sizi anlıyorum öyle bir düşüncede de olmadım zaten.. şunu demek istiyorum firmaların üçkağıtçı tutumlarını açıkçası.. bakın görüyorsunuz işte en az 20 30 model cihazın arasında hemen hemen hiç fark Yokken bir sürü fiyat farkıyla satmaları.. geçen reno 5 yayınlanmış özelliklerine bakın arkadaşlar hemen hemen bizm modellerle aynı değil mı

W

wittroc

Guest
Arkadaşlar tabiki de sizi anlıyorum öyle bir düşüncede de olmadım zaten.. şunu demek istiyorum firmaların üçkağıtçı tutumlarını açıkçası.. bakın görüyorsunuz işte en az 20 30 model cihazın arasında hemen hemen hiç fark Yokken bir sürü fiyat farkıyla satmaları.. geçen reno 5 yayınlanmış özelliklerine bakın arkadaşlar hemen hemen bizm modellerle aynı değil mı
Reno serisinde genellikle göze çarpacak değişimler yapılmıyor, sadece birkaç değer değişiyor diyebilirim. Oppo Find serisine inovasyon ve değişimler bakımından daha ağırlık veriyor.