MIUI 12.5 Global güncellemesini alacak modeller açıklandı!

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Xiaomi'nin artık gün saydığımız MIUI 12.5 güncellemesini globalde alacak ilk modeller açıklandı.

Güncelleme ile sisteme büyük çaplı yenilikler eklenmeyecek. Ancak Xiaomi'nin ekleyeceği küçük çaplı yenilikler kullanıcıların çok hoşuna gidecek. Sistemde yaşanan sorunları da güncelleme ile çözecek olan Xiaomi, karşımıza bu sefer olmuş dedirtecek bir arayüz ile çıkacak.

Xiaomi'nin Mayıs ayı içerisinde bu güncellemeyi Türkiye'de de indirime sunmasını bekliyoruz. Özellikle Mi 10 ailesinden geçerli olmak üzere ülkemizde satılan diğer Xiaomi, Redmi ve POCO modellerine bu güncelleme geleccek.

Aşağıdaki listeden MIUI 12.5 güncellemesini alacak olan modellerin tamamına ulaşabilirsiniz.

Redmi Note 9S
Redmi Note 8
Redmi Note 8 Pro
Redmi K20
Redmi K20 Pro
Redmi Note 10 Pro
Redmi Note 9 5G
Redmi Note 9T
Redmi Note 9 Pro 5G
Remi 10X 5G
Redmi 10X pro
Redmi K30 Ultra
Redmi K30 5G
Redmi K30i 5G
Redmi K30

Xiaomi Mi 9T
Xiaomi Mi 8
Mi 9
Mi 9 Lite
Mi 9
Mi 11
Mi 11 Lite 4G
Mi CC9
Mi CC9 Pro

Mi 9T Pro
Mi 10T
Mi 10T Pro
Mi 10T Lite
Mi Note 10 Lite
Mi Note 10
Mi Note 10 Pro

POCO X3
POCO X3 NFC

Kaynak: teknolojioku.com

Zigana88

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mi9t ile reno 2z arasında kalmıştım reno 2z aldım ancak güncelleme konusunda Xiaomi çok daha iyi işler çıkarıyor gibi

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Bunlar sizi yanıltmasın arkadaşlar.. önemli olan sağlam bir güncelleme ve yeni özellikler ve donanımlar
Mesajlar birleştirildi:

Neticede fiyat performans olarak bizden daha iyi değiller

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bunlar sizi yanıltmasın arkadaşlar.. önemli olan sağlam bir güncelleme ve yeni özellikler ve donanımlar
Mesajlar birleştirildi:

Bence de kesinlikle daha iyi ve daha kaliteli değiller ama güncelleme politikamızı da bir değiştirebilecek çok daha mükemmel olacak.

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Evet güncelleme konusunda belki yavaş gibi görülebilir ama mevcut süreci unutmamak gerekir.. inşallah iyi olur

Zigana88

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Bence oppo kesinlikle fiyat performans markası değil yani reno 2z kullanıyorum işlemci seçimi bence yanlış yani performans olarak iyi olabilir ancak aynı fiyat bandlarında çok daha iyi işlemcili farklı markalar mevcut onun dışında 8 gb rami ise sadece göz boyama diye düşünüyorum hani rakiplerime kıyasla daha düşük işlemci koydum ama ramim yüksek demişler zaten sıkıntı da uzun vadede yaşanıyor mediatek işlemciler şimdilik iyi hoş ancak bir süre sonra cihaz ısınmaya şarj kaybı yaşamaya ve performans kaybı yaşamaya başlayacak kısaca özetlemek gerekirse oppo sadece cihazlarını şık ve sağlam yapıyor onun dışında pek bir albenisi olduğunu düşünmüyorum özellikle güncelleme politikası konusunda bir hayli geriden ve ağırdan geliyorlar

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Hangi işletim sistemleri zamanla yorumluyor ki.. bütün markalar da aynı zamanla güncelleme ler vs ister istemez ilki gibi olmuyor
Mesajlar birleştirildi:

Ayrıca yanlış anlaşılmasın z2 zaten fiyat performans değil mesela benim kullandığım a 91 modeli ile karşılaştırabilirsiniz..fiyat performans telefonu tamda budur işte