Yardım Müzik uygulaması

aşkınersel

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno
Arkadaşlar Merhabalar Oppo Reno 6 telefonumda müzik uygulaması hata veriyor bluetooth kulaklığımla müzik dinleyemiyorum.Telefonu fabrika ayarlarına alsamda çare olmadı.Buradan Oppo Müzik uygulaması atılıyor mu peki birileri yardımcı olursa sevinirim diğer store kaynaklı uygulamalar iş görmüyor orijinali gibisi yok.Kulaklığımda tuşa basınca şarkı başlamıyor ekrana basıyorum fakat kulaklıktan tekrar basınca durduruyor fakat başlat mıyor sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar Merhabalar Oppo Reno 6 telefonumda müzik uygulaması hata veriyor bluetooth kulaklığımla müzik dinleyemiyorum.Telefonu fabrika ayarlarına alsamda çare olmadı.Buradan Oppo Müzik uygulaması atılıyor mu peki birileri yardımcı olursa sevinirim diğer store kaynaklı uygulamalar iş görmüyor orijinali gibisi yok.Kulaklığımda tuşa basınca şarkı başlamıyor ekrana basıyorum fakat kulaklıktan tekrar basınca durduruyor fakat başlat mıyor sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.
OPPO'nun müzik uygulaması hiç kullanisli degil üstüne üstlük kabul edilemeyecek hatalarla dolu.

1. Kulaklığı takıyorum otomatik müziği çalmıyor veya değiştirmiyor.
2. Uygulamadan müzik actigim zaman bildirim alanınde kontrol kısmi gözükmüyor
3. Uygulama erişebilirlik acısından biraz olarak zor.

Uygulama bastan aşağı yenilenmeli diye düşünüyorum. Uygulama verilerini sıfırladım + fabrika verilerine sıfırlama yaptım olmadı. OPPO'ya sürekli yazıyorum neredeyse 2 ay oldu hâlâ gelişme yok. Anca telefonu sıfırlayın vs. diyorlar. E yaptık olmadı diyorum tekrar deneyin diyorlar.

Upvote 0

aşkınersel

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno
OPPO'nun muzik uygulamasi hic kullanisli degil ustune ustluk kabul edilemeyecek hatalarla dolu.

1. Kulakligi takiyorum otomatik muzigi calmiyor veya degistirmiyor.
2. Uygulamadan muzik actigim zaman bildirim alaninde kontrol kismi gozukmuyor
3. Uygulama erisebilirlik acisindan biraz olarak zor.

Uygulama bastan asagi yenilenmeli diye dusunuyorum. Uygulama verilerini sifirladim + fabrika verilerine sifirlama yaptim olmadi. OPPO'ya surekli yaziyorum neredeyse 2 ay oldu hala gelisme yok. Anca telefonu sifirlayin vs. diyorlar. E yaptik olmadi diyorum tekrar deneyin diyorlar.
Aynen öyle müzik uygulaması beş para etmez ayarlar da yok erişim yok acilen düzelmeli çok kişi şikayetçi ilgilenen yok.

Upvote 0