İpucu Netflix, Youtube, Spotify gibi platformları indirimli kullanma

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
İyi geceler forum ahalisi! :)
Özellikle Netflix ve Spotify gibi uygulamalar artık herkeste var ve güzelce kullanıyor. Her ay para vererek kullanıyoruz tabi hakkını alıyoruz, biraz da olsa indirimli kullanmanız için ipucu vermek istiyorum.
Enpara'nın kartı ile de yapılabiliyor ama Enpara'da otomatik ödeme talimatı şartı var ve bir süre sonra yatırıyor. Ancak Papara kullanıldığı zaman bir şartı yok ve ödeme alındığı an yarısını iade ediyor. Tabi şunu da söylemek istiyorum %50 deniliyor ama Netflix için max. 10 tl iade gibi şeyi var. Tekli pakete 18 lira verirken, Full Hd iki kişilik pakete geçip Papara kart ile kullanınca 20 TL oluyor. En azından Full Hd ve iki ekran artısı var bence yeterli. :)
Bunun dışında başka sitelerinde indirimleri oluyor, uygulamasını indirip kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar!

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-07-08 at 22.38.39 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-07-08 at 22.38.39 (1).jpeg
    94.4 KB · Görüntüleme: 33
  • WhatsApp Image 2020-07-08 at 22.38.39.jpeg
    WhatsApp Image 2020-07-08 at 22.38.39.jpeg
    101.3 KB · Görüntüleme: 30

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
fastpay kullanıyorum ben. a101 de 10 tllik bir şey alınca geri 10 tl hesabınıza yatıyor aldığınız ürün bedavaya gelmiş oluyor. gelen 10 tlyi banka hesabınıza kesintisiz olarak eft yapabiliyorsunuz :) (şuan hala geçerli mi bir bilgim yok ama geçerlidir diye düşünüyorum)
istanbul kart ve kocaeli kartta da aynısı geçerli. fırsatları her ay değişiyor. kahve dünyasından beleşe kahve içmiştim :D

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
fastpay kullanıyorum ben. a101 de 10 tllik bir şey alınca geri 10 tl hesabınıza yatıyor aldığınız ürün bedavaya gelmiş oluyor. gelen 10 tlyi banka hesabınıza kesintisiz olarak eft yapabiliyorsunuz :) (şuan hala geçerli mi bir bilgim yok ama geçerlidir diye düşünüyorum)
istanbul kart ve kocaeli kartta da aynısı geçerli. fırsatları her ay değişiyor. kahve dünyasından beleşe kahve içmiştim :D
Hemencecik bi göz attım geçerliymiş, Migros içinde geçerliymiş hatta. Üstüne Burger King kampanyası gördüm yine hayran kaldım :D Sevdim bu fastpay işini teşekkürler :) Kahve işi de güzelmiş :D
Ayrıca bu Papara ve Enpara kartların korona dönemi öncesi çok çok iyi kampanyası vardı, örneğin Enpara'da kahve zincirlerinde bir alana bir bedava, Papara'da ise Yemek Lokantalarında %50 iade çok iyidi, belki yine getirirler :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Hemencecik bi göz attım geçerliymiş, Migros içinde geçerliymiş hatta. Üstüne Burger King kampanyası gördüm yine hayran kaldım :D Sevdim bu fastpay işini teşekkürler :) Kahve işi de güzelmiş :D
Ayrıca bu Papara ve Enpara kartların korona dönemi öncesi çok çok iyi kampanyası vardı, örneğin Enpara'da kahve zincirlerinde bir alana bir bedava, Papara'da ise Yemek Lokantalarında %50 iade çok iyidi, belki yine getirirler :)

Bak bilmiyordum migrosu falan. Bir süredir kullanmıyorum ama evde olduğum için, bilgi için teşekkürler :)

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Biri kahve dedi. OPPO Turkiye zabıtası yönetmeliğince yetkili zabıta amirine kahve ısmarlanmalı ya da kahve tüketimi yasaklanmalıdır! Aksi durumlarda yönetime darbe yapılım iktidarın başına geçilecektir.