İpucu Netflix, Youtube, Spotify gibi platformları indirimli kullanma

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Kısır döngü gibi Fastpay ile iade kampanyası değerlendirdim, önce Migros sonra a101 çok iyi gitti :) Buradan tüm bilgileri için @sharK 'a teşekkür ederim, mükemmelsiniz İrem hanım :) :D

rica ederim ne demek :D Başıma şöyle bir şey gelmişti onu hemen söyleyeyim, normalde tek seferlik alışverişler için geçerlidir diyor fakat ben 3 kere a101den 10 tl geri iade aldım neden öyle oldu bilmiyorum :D

@sharK Şu mc donalds işi heryerde mi geçerli yoksa sizin orda mı tek :D birde sürekli mi tek seferlik mi ?

her yerde geçerli, yakalanmadığınız sürece sınırsız :p

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
@sharK @fırtına
A101 Genel Müdürlüğü tarafından gönderildim. Hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır. Gerekli evraklar hazırlanmış olup en yakın zamanda sizlere tebligat gönderilecektir.

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Kolluk kuvvetleri olarak işimizi en iyi şekilde yapmak için gece devriyeleri dahil olmak üzere 7/24 görevimizin başındayız.
Ekleme;

@sharK yapmış olduğum açıklamalara 'Kızgın' ifadesi vererek kötü ve kin içerikli söylem olarak kayıtlara geçmiştir. Hakkında gereği yapılacaktır.

Son düzenleme:

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
rica ederim ne demek :D Başıma şöyle bir şey gelmişti onu hemen söyleyeyim, normalde tek seferlik alışverişler için geçerlidir diyor fakat ben 3 kere a101den 10 tl geri iade aldım neden öyle oldu bilmiyorum :D
Sanırım aynı şeyi keşfettim 3 kere yaptım bende bugün :D Hatta dayanamayıp evdekilerden bir telefon daha alarak önce migros sonra a101 ile tekrarladım bu döngüyü :D Dark'ta bu kadar döngü yok ama olsun hoşuma gitti :D