Çözüldü Ön kamera

Burakgunver

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba umarım bu sorunumun bir çözümü vardır ben baktım bir çok yere fakat bulamadım. Telefonum oppo reno 4 lite ve ön kamerasının olduğu hizada tam olarak saat yer almakta. Saati göremiyorum bunun dışında belli programlarda ön kameranın olduğu yerde yazılar vs oluyor yine göremiyor ve kullanamıyorum. Bununla ilgili çözümü olan var mıdır?
Şimdiden teşekkürler..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba umarım bu sorunumun bir çözümü vardır ben baktım bir çok yere fakat bulamadım. Telefonum oppo reno 4 lite ve ön kamerasının olduğu hizada tam olarak saat yer almakta. Saati göremiyorum bunun dışında belli programlarda ön kameranın olduğu yerde yazılar vs oluyor yine göremiyor ve kullanamıyorum. Bununla ilgili çözümü olan var mıdır?
Şimdiden teşekkürler..
Ana ekrana saat yerleştirin isterseniz, maalesef bunun bir çözümü yok.

Upvote 0

Burakgunver

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Sadece saat için değil uygulamalarda da malesef göremediğim yerleri oluyor kameradan ötürü..
Teşekkürler

Upvote 0

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şimdiden teşekkürler..
Sizin mesajınızı okuduktan sonra merak edip bakayım dedim nasıl bişey diye. Adamlar gerçekten de full ekran yapıp sol üst köşeye kamerayı koymuşlar şaka gibi. Çok saçma bir tasarım olmuş. Bunun tek bir çözümü var o da opponun bu modeli geri toplaması. Tasarımı çizen arkadaş geceden ne kadar uykusuz kaldıysa artık..

Upvote 0

Burakgunver

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Rica ederim;
Her zaman açık ekran kullandınız mı bildirim ve saat için.
Her zaman açık kullanıyorum onlar aktif durumda lakin şuanda bu yazıyı yazarken bile sol üst köşe kamera olduğu için saati göremiyorum belki çok büyük bir problem değil ama çözümü belki ben bulamadım diye sormak istedim.
İlginiz için teşekkür ederim

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Her zaman açık kullanıyorum onlar aktif durumda lakin şuanda bu yazıyı yazarken bile sol üst köşe kamera olduğu için saati göremiyorum belki çok büyük bir problem değil ama çözümü belki ben bulamadım diye sormak istedim.
İlginiz için teşekkür ederim
Rica ederim, şuan için yapabilecek bişey yok maalesef tamamen tasarım dan kaynaklı.

Upvote 0

mustafaciger

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
nasıl yani bende kameranın hemen sağında yer alıyor saat görmekte bir problem çekmiyorum uygulamalarla alakalı sorununuza gelince ayarlarda ekran görüntüleme diye bir seçenek var arama yerinden aratıp sorununuza çözüm bulabilirsiniz.
Mesajlar birleştirildi:

Koskoca Oppo firmasının böyle bir hata yapması imkansız ki Dünya'da birçok firma ekranın ortasına veya köşesine gömülü kamera tasarımını kullanıyor gereksiz kötüleme kampanyası yapmaya gerek yok
Mesajlar birleştirildi:

Screenshot_2021-06-12-02-19-29-50.jpg

Son düzenleme:
Upvote 0