• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus 3 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Super AMOLED ekranın tercih edildiği Oneplus 3 akıllı telefonunda 5.5 inç büyüklükte olacak. Yongaseti olarak Qualcomm Snapdragon 820 modeli kullanılmış ve cihaz 16 Megapiksel ana kamera ile birlikte 8 Megapiksel de ön kamera sahip olacak. Parmak izi tarayıcı teknolojisinin kullanıldığı Oneplus 3 özellikleri bununla da sınırlı değil. Hızlı şarj teknolojisine uygun bir şekilde 3650 mAh kapasiteye sahip olan bir batarya bulunmaktadır. Cihaz 4GB RAM ile ilk olarak satışa sunuldu ve sonrasında 6 GB RAM bulunan modelde piyasaya sunuldu. Dahili depolama alanı ise 32 GB olarak belirlenmiş. Oneplus 3 fiyatı ise 500 Dolardan satışa sunuldu( 64 GB olanları).
 
Reklam
Üst