• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus 6T McLaren Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oneplus 6T McLaren özellikleri hızlı şarj desteği bulundurması ile iyi bir başlangıç yapıyor. Cihaz hafıza ve Ram yönlerinden de beklentileri karşılıyor. 256 GB dâhili hafızaya sahip olan telefonun Ram ‘i ise 10 GB. Ön kamerasında 16, arka kameralarında ise 16 + 20 MP çözünürlüklerinde toplamda üç farklı kamera bulundurması da cihazın artı yönlerinden biri. Ayrıca bataryasının 3.700 mAh olması uzun süre kullanım fırsatı da sunuyor. Turuncu rengi şık bir tasarımla birleştirilmiş olan cep telefonunun dokunmatiği kapasitif ekran olarak tercih edilmiş. Corning Gorilla Glass 6 ile ekran korumasını maksimuma çıkaran Oneplus 6T McLaren fiyatı 700 €.
 ​
 
Reklam
Üst