Yardım Oppo A15 APK indirilen uygulamalar silinmiyor

Hamit Özgün

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A15
Merhaba arkadaşlar,...
Yani ne diyeceğimi bilmiyorum daha, bu telefon markası ne durumda çözemedim. APK uygulamalarını Silemiyorum telefondan, lütfen yardımınıza ihtiyacım var gerçekten. Müşteri teknik sevisine bir yağmur damlası kadar güvenim kalmadı. Şahsi ürüne güvenim kalmadı. Oppo gerçekten kendine sahip çıksın oppo cihazı öylesine güvensiz ki bütün banka uygulamalarını sildim telefondan. Başkalarının eline geçer diye. Bu saatten sonra bu ürünü hiç kimseye tavsiyede bulunmam Oppo çöplük yeni çıkan ürünü bedava verseler çöpe atarım bu seviyeye geldi. Güvensiz telefon.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yahu arkadaşım lafı dolandırıp durma. Ne işine yarıyor lafı dolandırmak? Müşteri hizmetlerine de böyle konuşuyorsan adamlar son derece haklı. Söyle hangi uygulamanın apksini yükledin, bir çözüm yolu bulalım. Bize vahiy ile inmeyecek bu bilgi.
Mesajlar birleştirildi:

Ben hala performans ile uygulama kaldırmanın arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışıyorum. Adam yüklediği uygulamayı bile belirtmezken nasıl yardım edeceğiz? Bir de bana patlıyor burada ceza mı vereceksiniz bir şey yapın şuna moderatör hanım.
Bende ısrarla konu açtığı konu sebebiyle uygulamayı soruyorum alakasız manasız sorunlardan söz ediyor bekliyorum hala cevabını , diğerleri başka sorun onlar çözülür diyorum ama illa farklı konulardan bahsediyor bakalım bekliyoruz, nasıl geleceğiz açtığı konunun içeriğine.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yazdığımı okuyor musunuz siz hiç acaba. Çalışmıyor, tekrarlıyor çalışmıyor, çalışmıyor. Çalışmıyor ne demek biliyor musun, tercüman mı lazım. Ekran kaydı çalışmıyor çekmiş gibi yapıyor, çekilen resim yok ortada. Bakın ilk önce yazdığıma ona göre düşünerek cevap verin.
Tercumana gerek yok tel cevap tek dille anlatıyorum ozaman reset atın telefonunuza.

Upvote 0

Hamit Özgün

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A15
Yahu arkadaşım lafı dolandırıp durma. Ne işine yarıyor lafı dolandırmak? Müşteri hizmetlerine de böyle konuşuyorsan adamlar son derece haklı. Söyle hangi uygulamanın apksini yükledin, bir çözüm yolu bulalım. Bize vahiy ile inmeyecek bu bilgi.
Mesajlar birleştirildi:

Ben hala performans ile uygulama kaldırmanın arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışıyorum. Adam yüklediği uygulamayı bile belirtmezken nasıl yardım edeceğiz? Bir de bana patlıyor burada ceza mı vereceksiniz bir şey yapın şuna moderatör hanım.
Merhaba,...
Bilmek istediğiniz APK isimleri.
Zoom viedeomeeting
Fugo. Wow
Zhiliao APK App
Türk Telekom Mobil uyglm.
Super VPN freue
Gamma Scan
Iş Bankası softtech.para
Dolap
de.rki.coronawarn
Adguard APK

Bunları bir türlü çıkartamıyorum telefondan

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,...
Bilmek istediğiniz APK isimleri.
Zoom viedeomeeting
Fugo. Wow
Zhiliao APK App
Türk Telekom Mobil uyglm.
Super VPN freue
Gamma Scan
Iş Bankası softtech.para
Dolap
de.rki.coronawarn
Adguard APK

Bunları bir türlü çıkartamıyorum telefondan
Telefonunuza reset atınız lütfen ennkestirme kısa çözüm telefonunuz kendine gelir.

Upvote 0

Hamit Özgün

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A15
Telefonunuza reset atınız lütfen ennkestirme kısa çözüm telefonunuz kendine gelir.
... Biliyordum bu cevabı alacağıma. Ana sıkıntı yok. Onu yapmak içimden kaç kes geçti sayısını daha bilmiyorum. Sıfırlamak istiyorum ama onu yapmak için numaralarımı kaybetmek istemiyorum. Çünkü numaralar sim kartında değil, telefonda kayıtlı. Aktara geçiyorum Sim kartı bulunmamakta yazıyor. SIM KARTI bulunmuyorsa nasıl birini arıya biliyorum o zaman. Anladınız mı Elif hanım

Upvote 0

Astronotarda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Realme
... Biliyordum bu cevabı alacağıma. Ana sıkıntı yok. Onu yapmak içimden kaç kes geçti sayısını daha bilmiyorum. Sıfırlamak istiyorum ama onu yapmak için numaralarımı kaybetmek istemiyorum. Çünkü numaralar sim kartında değil, telefonda kayıtlı. Aktara geçiyorum Sim kartı bulunmamakta yazıyor. SIM KARTI bulunmuyorsa nasıl birini arıya biliyorum o zaman. Anladınız mı Elif hanım
Numaraları Google hesabına kaydedebilirsiniz. 2023 yılındayız, herkes Google hesabına sahip.

Upvote 0

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Belki arkadaşın bilgisi var ki size ısrarla yüklediğiniz uygulamaları soruyor bilgiye sahip değilsiniz yazacağınıza arkadaşın yardım amaçlı sorduğu soruya cevap verin ki belki sorununuza yardımcı olunur ön yargılı yorum yaptığınız müddetçe yardım eden çıkmaz
Deryadeniz bey ben bir çözüm yolu yazdım ama arkadaş ısrarla farklı mecralarda dolaşıyor. Play Store de Easy Uninstaller diye bir uygulama onu yükleyecek ve sıkıntılı olan uygulamalarını kaldıracak.

Upvote 0