Yardım Oppo a16 ses gelmiyor ve gitmiyor

hoppa

Taze Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
Diğer
Oppo a16 aldık sıkıntı problem su hat türk Telekom
.

Genellikle görüsme dakikası belli olmuyor arama geldiğinde konusma esnasında birden ses ne geliyor ne gidiyor görüşmeyi sonlandırıp tekrar acınca problem yok. WhatsApp görüşmede problem yok. Servise göndermek istemiyorum göndersemde problemi nasıl ispatlaycam hattamı problem var. Telefon damı yazılımdamı fikrinize ihtiyacım var.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
.

Genellikle görüsme dakikası belli olmuyor arama geldiğinde konusma esnasında birden ses ne geliyor ne gidiyor görüşmeyi sonlandırıp tekrar acınca problem yok. WhatsApp görüşmede problem yok. Servise göndermek istemiyorum göndersemde problemi nasıl ispatlaycam hattamı problem var. Telefon damı yazılımdamı fikrinize ihtiyacım var.
Telefonunuzun ayarlar bölümüne girip sadece sistem ayarlarını seçip sıfırlayınız, düzelmezse ve fabrika ayarlarına döndürerek sıfırlayınız.

Upvote 0

teknimen

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
.

konuşma esnasında farkında olmadan kulağınız veya yanağınız ekrana temas edip karşıdaki kişiyi beklemeye almış olabilir mi? ben de bu şekilde durumla 4-5 defa karşılaştım baktım ki beklemeye almışım. Arama ayarlarından beklemeyi kapatırsanız böyle bir durumda konuşma tamamen sonlanır en azından bu ihtimali ortadan kaldırmış olursunuz.

Upvote 0

hoppa

Taze Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
Diğer
Özelikle baktık görüşme devam ediyor. Bekleme modunda degildi

Upvote 0

hoppa

Taze Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
Diğer
Sikayetvar.com da bir kullanıcı da aynı problemi yaşamış güncelleme sonrası diyor bu güncelleme nasıl bir alt sürüme cekerim

Upvote 0