Oppo a5 2020 ColorOS hatası

Candeniz

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo a5 2020 ColorOS 7 güncellemesi aldıktan sonra bölünmüş ekran bu modda çalışmaz hatası alıyorum

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Bildirim panelini aşağıya çekin ve Modes (Modlar olması lâzım Türkçe olarak) kısmından Standart olanını seçin, eğer farklı bir seçim var ise.​

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Şu an bende de standart mod seçili ve ben bölünmüş ekran kullanabiliyorum. Örneğin WhatsApp'i açıp, sonrasında üç parmağımla aşağıdan yukarıya çekip, Firefox'u açabiliyorum. Siz hangi işlemleri yaparken hata alıyorsunuz?​

Candeniz

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Bölünmüş ekran aktif edilmiyor fotografını gönderdım bir bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-27-00-13-21-16.jpg
    Screenshot_2020-07-27-00-13-21-16.jpg
    77.6 KB · Görüntüleme: 31

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
OPPO'nun varsayılan launcher'ını mı kullanıyorsunuz yoksa başka bir launcher mı kullanıyorsunuz? Genelde başka bir launcher kullanılınca böyle bir sorun oluyor.​

Candeniz

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Evet Microsoft launcher i kullanıyordum onu etkısızleştirdim tekrar denedim olmadı yeniden başlat yaptıgımda orjınal launcher da bölünmüş çalısıyor microsoft launcher tekrar çalıstırılınca aynı hata devam ediyor yapacak bısey yok en azından hatanın neden kaynaklandıgını bulduk yardım ettiğiniz için teşekkür ederim

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Rica ederim, başta aklıma gelmişti farklı bir launcher kullanımında böyle bir hatanın olduğu; kendim deneyimlemediğim için yazmayı unutmuşum, sizi de birkaç dakika uğraştırmış oldum, sonunda yazdım ama yine de kusura bakmayın. Sorununuzun çözülmesine sevindim, iyi akşamlar.​