Oppo A5 2020 ColorOS7 hatası

yunusemrekarakaya

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Selamlar arkadaşlar. Bugün OPPO A5 2020 cihazıma yazılım güncellemesi bildirimi geldi. Açtım indirdim. Fotoğrafta %6.7 olarak gözüken yerde güncelleştire benzer bir yazı vardı tam hatırlamıyorum tıkladım bir süre bekletti beni. Sonra cihazınız en güncel sürümde ColorOS6 yazdı. ColorOS7 güncellemesi geldi yazıyordu ama güncelleştirmedi neden?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-24-21-52-41-10.png
    Screenshot_2020-07-24-21-52-41-10.png
    178.1 KB · Görüntüleme: 32

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şarjınız yüzde 40'ın altındayken güncelleştirme yapmayın. Belki de o yüzden yarıda kesip tekrar algılamamıştır.
Ayarlar>Uygulama Yönetimi>Uygulama Listesi>Sistem Uygulamalarını göster diyerek Yazılım Güncelleme Arayüzü'nün datalarını temizleyip telefonu tekrar başlatmayı deneyebilirsiniz.
Mesajlar birleştirildi:

yunusemrekarakaya

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Şarjınız yüzde 40'ın altındayken güncelleştirme yapmayın. Belki de o yüzden yarıda kesip tekrar algılamamıştır.
Ayarlar>Uygulama Yönetimi>Uygulama Listesi>Sistem Uygulamalarını göster diyerek Yazılım Güncelleme Arayüzü'nün datalarını temizleyip telefonu tekrar başlatmayı deneyebilirsiniz.
Mesajlar birleştirildi:

İlk güncelleştirmemi yaparken şarjım 50'idi öğle sonu 4-5 gibi geldi zaten. Dediğinizi yapacağım.
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Sadece Yazılım Güncelleme Arayüzü'nü mü yoksa Yazılım Güncelleme'yi de temizleyeyim mi?

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
İkisini de yapabilirsiniz. Bir sakıncası yok

yunusemrekarakaya

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Mesajlar birleştirildi:

Şuan yeniden başlattım. Ben en son indirip güncelleme yapa bastıktan sonra güncelleştirmeyip bana tekrar indirme yeri gelmişti. Şimdi en son kaldığı yerden %50'den devam ediyor. Bir daha indirmek zorundayım :/