oppo a5 2020 coloros7 tam ekran sorunu

gunna

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
dün güncellemeyi aldım ama yatay ve tam ekran olarak kullandığım hiçbir uygulamayı artık kullanamıyorum centik ve ekran arasında siyah bi bosluk var bunu nasıl düzeltebilirim

Boncuks

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
ayarlardan o uygulamanın tam ekran destekleme tiki kapanmış olabilir mi acaba ?

gunna

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
bunu kastediyorsan denedim de olmuyo maalesef baska bir ayar varsa bunla ilgili screenshot ile gösterirsen mutlu olurum
Mesajlar birleştirildi:

ayarlardan o uygulamanın tam ekran destekleme tiki kapanmış olabilir mi acaba ?
bunu kastediyosan denedim de olmuyo maalesef baska bir ayar varsa screenshot ile gösterirsen mutlu olurum

Ekli dosyalar

• IMG_20200817_190205.jpg
    IMG_20200817_190205.jpg
    49.1 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20200817_190205.jpg
    IMG_20200817_190205.jpg
    49.1 KB · Görüntüleme: 34

Boncuks

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
bunu kastediyorsan denedim de olmuyo maalesef baska bir ayar varsa bunla ilgili screenshot ile gösterirsen mutlu olurum
Mesajlar birleştirildi:

bunu kastediyosan denedim de olmuyo maalesef baska bir ayar varsa screenshot ile gösterirsen mutlu olurum

güncellemeden önce bu ayar daha başkaydı, ozaman bakmıştım en son..şimdi siz söyleyince baktım, değişmiş..ekran ve parlaklık ayarından ekran görüntüleme bölümünden sizin gösterdiğiniz yere baktım, uygulamarımın çoğu otomatik uyarla modunda, ön kamerayı göster seçili olanlar da var kendiliğinden

Ek: ön kamerayi gizle (uyg. tam ekranda kullan) seçili olduğunda ekran üstünde siyah şerit oluyor. ön kamerayı göster secili olduğunda uyg. tam ekran üstte şerit olmadan calısıyor.

Son düzenleme:

gunna

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
evet ya bu cok kotu olmus umarım ufak bi guncelleme daha gelir ama zor

gunna

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
evet öyleymiş cidden denemek aklıma gelmedi dikkatsizlikten teşekkür ederim

elanursbdk

Üyecik
Banlandı
Üye
Cihaz
A5 2020
Arkadaşlar bende de whatsappta mesaj yazarken bir anda uygulamadan çıkıyor aranızda bunu yaşayan var mı veya bilen varsa nasıl düzeltilir?