Yardım Oppo a54 tema

Samiaskder

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar ben temayi uyguluyorum ayarlar ekran ve parlaklık giriyorum Yazi tipine girdiğim zaman uyguladigim tema resmi var ama dosyalardan o tema silinmiş oluyor neden ve nerde bulurum yardım edin

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar ben temayi uyguluyorum ayarlar ekran ve parlaklık giriyorum Yazi tipine girdiğim zaman uyguladigim tema resmi var ama dosyalardan o tema silinmiş oluyor neden ve nerde bulurum yardım edin
Hangi temayı uyguluyor sunuz acaba,@Owerlord beyin hazırladığı temalar mı yoksa 8.0 apk tema mağazası ile yapılan mı?

Upvote 0

Samiaskder

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Vallaha bilmiyorum ama ios 14 diye YouTube'dan indirdim tema biraz düzenleme yapmıştım 7.31 tema mağazası ile

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Eğer yüklü ise;

Buradan tema mağazasını yükleyebilirsiniz ayrıca yazı tipinizide değiştirebilirsiniz sağlıklı şekilde

Upvote 0

Samiaskder

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Ama 8.0 coloros 10 da calismiyor elif hanım daha doğrusu hiç birinde ne yazı tipini değiştirme yok acilmiyor

Son düzenleme:
Upvote 0

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Forum ana sayfası nda mevcut olan konuyu takip ediniz
Theme store 8.0 apk için ve diger sürümleri nin neden ve sebepleri ni açtığım tema konusunu sabır gösterip okur iseniz android coloros 10 ve 11deki stabil ve stabil olmayan nesenleri kanatimce anlayacaksınız.
Okumanızı tavsiye ederim naçizane tavsiyem
8.0 kullanmayın en saglıklı ve tutarlı yolu 7.4.2 apk imod pro ile yapılan temalardır.
Aksi halde bir çözüm bulmanız zor

Upvote 0