Yardım Oppo A5S Yazilimsal sorun

Dozera

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Merhaba Dostlar oppo a5s de yazilimsal sorun var chromda tuslarin yeri falan gozukmuyor goruntu kaymasi falsn oluyor sorunu yasayan varmi

Dozera

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Öncelikle şunu deneyelim;

Telefon açıkke

Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın.
Deneyiniz lütfen.
Buyrun bakin yazilimda sorun var galiba o dediginizi daha once denedik tekrar room falan yukledim gene ayni
Mesajlar birleştirildi:

Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın.
Deneyiniz lütfen.
Attigim gibi sitelerin tuslari falsn yuklenmiyor youtbda ayni sekilde garantiye gitsem bakarlarmi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-16-20-22-57-59.jpg
    Screenshot_2021-10-16-20-22-57-59.jpg
    334.4 KB · Görüntüleme: 16
Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Buyrun bakin yazilimda sorun var galiba o dediginizi daha once denedik tekrar room falan yukledim gene ayni
Mesajlar birleştirildi:

Attigim gibi sitelerin tuslari falsn yuklenmiyor youtbda ayni sekilde garantiye gitsem bakarlarmi
Merhabalar

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.
OPPO Türkiye
Müşteri Hizmetleri
Tel: 0850 433 67 76 (9:00-18:00, Pazartesi-Pazar)
E-Mail: support.tr@oppo.com
Web:

Upvote 0
Çözüm

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Evet müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz daha sağlıklı yardımcı olacaklardır.

Upvote 0