Yardım Oppo a74 10 yaş yaşlandırdı böyle akıllı telefon olmaz olsun

umut80

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
sorunlu başkada birşey demiyor kendisi kendisinin varlığı bile sorunlu video ozleyemeyecekmiyim oyun oynayamayacak mıyım video çekmeyecek mıyım ee neden varsın güncelleme işi yalan olmuş hedef 2023 diyor oppo bekleyin gelir ne kaldı 2023 e demi

Fearless

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
oppo müşteri hizmetleri ile aynı konu üzerine görüştüm youtube da takılma kamerada takılma v.s yapmamı istedikleri uygulama verilerini silmek oldu lakin cihazın yazılımında düzenlemeye gidilmesi gerektiğini söyledim ama hala ne güncelleme var ne bişey 10 yıllık telefon gibi aynı

Upvote 0

Amanos

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Hayatımda ilk defa Oppo markasını tercih ettim ama ilk ve son modeli olacak. A74 modelinin her tarafı ayrı bir problem.
1. Hoparlör ses kalitesi çok kötü .
2. İnternet bağlantı hızı düşüyor. Hard reset atınca düzeliyor 1 hafta sonra tekrar bağlantı hızı düşüyor.
3.Telefon wi-fi 'ye bağlı iken ekran kapandığında bir süre sonra bağlantı kesiliyor. Güç tuşuna basınca tekrar bağlanıyor.
4. Ekran yenileme hızı 60 Hz. Olduğundan görüntüler pek akıcı değil. Video izlerken daha çok belli oluyor.
Müşteri hizmetlerini arıyorsun sorunu söylüyorsun. Aldığımız cevap ön belleği sil oluyor .

• Beğen
Tepkiler: Ert
Upvote 0

Fearless

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Cihaz genel anlamda güzel lakin çok iyi gözden geçirilip düzgün bir yazılıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ilerliyen zamanda göreceğiz herhangi güncelleme gelecekmi yok güncelleme gelmez ve bu A74 lerin hepsinde olan bu takılmalar v.s gibi sorunlar düzelmez ise oppo markasını birdaha tercih etmeyeceğim

• Beğen
Tepkiler: Ert
Upvote 0

ihsankoksalx

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Hayatımda ilk defa Oppo markasını tercih ettim ama ilk ve son modeli olacak. A74 modelinin her tarafı ayrı bir problem.
1. Hoparlör ses kalitesi çok kötü .
2. İnternet bağlantı hızı düşüyor. Hard reset atınca düzeliyor 1 hafta sonra tekrar bağlantı hızı düşüyor.
3.Telefon wi-fi 'ye bağlı iken ekran kapandığında bir süre sonra bağlantı kesiliyor. Güç tuşuna basınca tekrar bağlanıyor.
4. Ekran yenileme hızı 60 Hz. Olduğundan görüntüler pek akıcı değil. Video izlerken daha çok belli oluyor.
Müşteri hizmetlerini arıyorsun sorunu söylüyorsun. Aldığımız cevap ön belleği sil oluyor .

Demek wifi açıkken bu yüzden bildirim gelmiyor. Üçüncü hata için bir çözüm var mı? Sinir hastası olacağım bu yüzden. Anında bildirim gelmeyecekse telefon kullanmanın ne anlamı var?

Upvote 0

Burak erkan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Ben de a74 kullanıyordum bu sorunların hiç birini yaşamadım bağlantı en uzaktaki odada olmama rağmen yavaşlamıyordu bağlantı kopmuyordu. Hoparlör orta düzeyde işimi görecek kadar kullanıyordum. Günde 3 4 saat dizi film izlerken hiç rahatsız hissetmedim belki tüm cihazların 60hz olduğundan? Sadece menüde biraz takılıyordu öncesinde gm9 pro kullanıyordum onun hiç kasmamasına alışmıştım

Upvote 0