Tartışma Oppo A74 cihazımı KVK servise verdim. Gelişmeler...

14Mert14

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
2 kere değiştirdim, evet.:)
Mesajlar birleştirildi:

Bu arada 28 saat kullanım, 7 saat 34 dakika ekran süresi ile %15 şarjda cihazı az önce şarja taktım. Bekleme sürem çok fazla eğer bu kadar fazla olmasaydı yüksek ihtimal 9 - 10 saat ekran sürelerini görebilirdim :D Bir de Bluetooth sürekli açık ve Mi Band 7 ile sürekli senkronizasyon halindeydi. Daha ilk kullanım bu. Pili birkaç kere şarj - deşarj edince açılacaktır, süreler uzayacaktır.
telefon garantide hayirlisi bakalim
Mesajlar birleştirildi:

Garantiden kaç günde geliyor?
ben bugun verdim gelismeleri aktaricam ama ordaki abi persembe gunu ellerinde olur dedi telefon.

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Garantiden kaç günde geliyor?

knk benim telefon garantiden geldigi an direk coloros 12 mi gelicek yoksa coloros 11in guvenlik guncellemeleri bittigi an mi gelicek ve ben telefon ilk geldigi surum ile durucam guvenlik guncellemeside yapmiycam sence ne yapsam daha iyi olur
11 güvenlik güncellemesi. İster güncelle ister güncelleme sana kalmış ben güncelledim sıkıntım yok.

14Mert14

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Bende öyle bir şey olmadı .d benim cihazım ön arka nano kaplamalı sadece kılıf çıkarttım normal olarak. Sana kvk ya kargolaman daha iyi olur demiştim.
vatanda galiba nano cam takiyorlarmis ordan taktiricam telefonu aldigim zaman bide ricam olucak kendi telefonunuz arka nano ve on nano halini atma sansiniz varmi merak ettim nasil duruyo diye.

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
vatanda galiba nano cam takiyorlarmis ordan taktiricam telefonu aldigim zaman bide ricam olucak kendi telefonunuz arka nano ve on nano halini atma sansiniz varmi merak ettim nasil duruyo diye.
Önde normal ince film var, arkada da aynı şekilde. Yani hayal ettiğiniz gibi 360 her tarafı saranlardan değil. Yani normal bir koruyucu nasıl duruyorsa öyle duruyor hiçbir fark yok ayrıyetten.