Tartışma Oppo A74 cihazımı KVK servise verdim. Gelişmeler...

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Tamam ozaman bende yarin vericem hayirlisiyle bakalim ama sizde coloros 11 deyilmiydi coloros 13 nasil geldi hemen 12 yokmu oncesinde
Önce 12 geldi, sonra 13 geldi işte. Sırayla güncellendi.
Mesajlar birleştirildi:

Ben uygulamayı Yönetici olarak çalıştırınca dediğiniz sorunu çözdüm. Yönetici ayrıcalıkları olmadan uygulama bozuluyor.
Aslında zaten yönetici olarak açıyordum ama olmuyordu. Sıkıntı yok sorunu çözdüm, debloat edeceğim.

Ayhansenn

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Ben şuan Oppo A54 kullanıyorum 2 gün önce ara güncelleme geldi daha ColorOs11de ve işlemci kötü 4gb ram var oyun zaten istikrarlı oynatmıyor bendede kamerada ve bı kaç uygulamada geç açılma takılma vesayre var amas Erciş'e götürünce ne yapıyorlar ki harf reset atsak bı kaç hafta düzeliyor gerisi tırt..

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Garanti dahili pil değişiyor mu?
2 kere değiştirdim, evet.:)
Mesajlar birleştirildi:

Bu arada 28 saat kullanım, 7 saat 34 dakika ekran süresi ile %15 şarjda cihazı az önce şarja taktım. Bekleme sürem çok fazla eğer bu kadar fazla olmasaydı yüksek ihtimal 9 - 10 saat ekran sürelerini görebilirdim :D Bir de Bluetooth sürekli açık ve Mi Band 7 ile sürekli senkronizasyon halindeydi. Daha ilk kullanım bu. Pili birkaç kere şarj - deşarj edince açılacaktır, süreler uzayacaktır.

Son düzenleme: