Yardım Oppo A74 Güncelleme Alamıyor

Enes Batın

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A74
Arkadaşlar Oppo A74 kullanıyorum ve uzun süredir güncelleme alamıyorum. Coloros sürümü 12, 13 gelicek diyolardı ama hala gelmedi neden gelmiyor bir bilginiz varmı?

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Tamam dostum sen geçme 12 ye 13 e banane senin telefonun akıcılığından şarjından güncellemesinden ben burda bir hatayı dile getirip herhangi bir çözümü olup olmadığını araştırıyorum yani napabilirim sen 11 kullanıyorsan ben güncellemelerin hepsini yapıp güncel kalmak istiyorum saçma cevaplar vermeyin artık yeter ha
Taze bi sakin haa bana ne senin telefona gelip gelmeyeceği meçhul 13 ünden daha birinden

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Upvote 0

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Tamam dostum sen geçme 12 ye 13 e banane senin telefonun akıcılığından şarjından güncellemesinden ben burda bir hatayı dile getirip herhangi bir çözümü olup olmadığını araştırıyorum yani napabilirim sen 11 kullanıyorsan ben güncellemelerin hepsini yapıp güncel kalmak istiyorum saçma cevaplar vermeyin artık yeter ha
ColorOS 13 beta Oppo A74 için diğer ülkelerde zaten açık, Türkiye'ye ise Q1 2023 de gelicek yazıyor Q1'in anlamı 2023ün ilk çeyreği yani ocak-şubat-mart ayları arasında gelicek beta, fakat tam sürüm ne zaman gelicek onu bilmiyorum.

Upvote 0